از Joginder Sharma به Gagan آجیت سینگ نخست وزیر هند ورزشکاران در COVID-19 وپیش…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق بوکسور Akhil کومار نشسته بود در رسمی خودرو در دهلی-جیپور بزرگراه زمانی که او متوجه یک خانواده از کارگران مهاجر راه رفتن با توشه خود را بر روی سر خود را. جدا از توشه مرد نیز حمل دختر خود را در آغوش او. “من پا به بیرون از خودرو و ارائه آنها را به برخی از بیسکویت و آب—هر آنچه که من در آن برهه از زمان می گوید:” کومار که در حال حاضر دستیار کمیسر پلیس (ترافیک) در Gurugram. “در هیچ زمان دیدم و صدها نفر دیگر در حال آمدن به سمت من. من نمی دانم که به کمک یا که نه.”

کومار یک سال 2006 بازی های کشورهای مشترک المنافع, قهرمان, یکی از بسیاری از ورزشکاران سابق است که در خط مقدم انجام وظیفه در هند در طول سه هفته مستند دوره با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

Hindustantimes

“من را دیده اند هرگز چنین صحنه هایی در زندگی من است. آن مشکل است می گوید:” کومار. “من سعی کردم به مردم کمک کند اما چگونه می توانم به شما کمک کند یک کارگر مهاجر که هیچ چاره ای جز به راه رفتن 600 کیلومتر به خانه؟”

یک المپیک کومار نیز مشغول پس این مستند آغاز شد, آب بندی دهلی نو-هاریانا مرز. “در ابتدا وجود دارد بسیاری از دشواری. برخی از همکاری اما برخی این کار را نکرد. همیشه وجود دارد برخی از افرادی که نمی رعایت قوانین است.”

مانند کومار Joginder Sharma کار نیز با هاریانا ، در حال حاضر ارسال شده در Hisar, Sharma دگرگون نهایی بیش از سال 2007 جهان T20 که MS Dhoni-led تیم هند به دست آورد.

تا همین اواخر Sharma تا به حال هیچ مشکلی دادن تولدش یا نما برای عکاسی از خود در وظیفه. اما در حال حاضر همه چیز تغییر کرده با اجتماعی فاصله تبدیل شدن به هنجار جدید.

“من برای گشت زنی در این شهر تعداد زیادی. شده اند وجود دارد بسیاری از موارد زمانی که من جلسه مردم در مورد چگونه به مقابله با کروناویروس و آنها باید گرفته شده از تلفن همراه و شروع به گرفتن عکس های سلفی می گوید:” Sharma. “من دلسرد آن را و از آنها بخواهید تمرکز بر روی آنچه که من می گویم.”

Hindustantimes

مبارزه با این وضعیت خطرات آن به عنوان پلیس باید در دسترس 24 x 7. “از گشت وظیفه افزایش یافته است. قبلا من درگیر در تحقیق و حفظ امنیت در جلسات عمومی. در حال حاضر آن را متوقف کرده است می گوید:” سابق همه طفیلی. “ما در حال حاضر برای اطلاع رسانی به مردم در مورد این اورژانس پزشکی است. در حالی که ما باید مسئولیت گسترش آگاهی ما برای نجات خودمان را بیش از حد.”

هندی سابق تیم هاکی ستاره رو به جلو Gagan آجیت سینگ, استخدام با پلیس پنجاب در امریتسار مشغول بوده است در اجرای نظم و قانون در منطقه خود را; او نیز توزیع بسته مواد غذایی به نیازمندان است.

“خطر بالا است اما وظیفه اول می آید. ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم می گوید:” Gagan.

Hindustantimes

Gagan را کاپیتان سابق Rajpal سینگ همچنین با پنجاب پلیس شده و در محلی منطقه تا به حال دست خود را کامل در طول روز اولیه ملی مستند.

“ما تا به حال یک زمان سخت در مردم درک تفاوت بین مستند و مقررات منع رفت و آمد,” Rajpal می گوید. “در زمان ما تا به حال به نگه داشتن وسایل نقلیه است.”

مانند Gagan, Rajpal نیز درگیر در تنظیم مواد غذایی و اقلام ضروری برای زاغه در منطقه خود. “بسیاری از بازیکنان هاکی به من نزدیک شد و گفت که آنها می خواهند برای کمک در ارائه مواد غذایی به محروم. ما را شناسایی کرده اند 30 خانواده است که کمک خواهد کرد بودجه برای تغذیه نیازمندان می گوید:” Rajpal.

Harwant Kaur سابق بحث پرتاب کننده که شرکت در بازی های المپیک و همچنین بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال است با زنان و کودکان همراه در پاتیالا. Kaur کمک یک دختر سفر از پنجاب به هاریانا با وجود مرزهای دولتی بودن مهر و موم شده به حضور او بیمار است.

Hindustantimes

“مادر او در حال مرگ بود” Kaur می گوید. “بنابراین من مرتب سفر او با کمک همکار من که هماهنگ با هاریانا پلیس می گوید:” Kaur. “من هم تماس از زوج سالمند که بچه ها در حال حل و فصل در خارج از کشور. آنها وحشتزده در مورد سهام محدود از جیره. من آنها را تحویل این اقلام مواد غذایی آنها مورد نیاز است.”

Harendra سینگ که مربی هر دو مردان و زنان تیم ملی در, هاکی, امروز درجه, هند, مدیر کل جدید فرودگاه بین المللی, دهلی نو. Harendra نیز بخشی از هوا در هند دوقلو عملیات نجات از ووهان چین. تمام زمین مربوط به آماده سازی و تدارکاتی شرکت کرده بودند برنامه ریزی و اجرا تحت رهبری او.

پس از آن پرواز به دور خلیج فرودگاه در پایان ماه فوریه و اوایل ماه مارس Harendra — پوشیدن منطبق با توجه — به اتهام امن تخلیه مسافران و توشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>