از درآمد مالیاتی به دستگاه خودپرداز برداشت: 10 اطلاعیه ها توسط FM Sitharaman

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman روز سه شنبه اعلام کرد کشت از اقدامات برای تقویت اقتصاد از جمله فرمت تاریخ به فایل اظهارنامه مالیات بر درآمد به GST و حداقل نیاز به تعادل در حساب به اتهام برداشت پول نقد از خود پرداز atm.

اقدامات اعلام شد توسط اتحادیه مالی وزیر در یک کنفرانس مطبوعاتی به عنوان کشور باقی مانده تحت مستند به بررسی گسترش بیماری کروناویروس با تعداد Covid-19 بيمار بالونی.

در اینجا اطلاعیه مهم ساخته شده توسط Nirmala Sitharaman:

1. او تمدید تاریخ و زمان آخرین برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی درآمد (ITR) برای FY2018-19 تا 30 ژوئن

2. آخرین مهلت برای ارتباط Aadhaar با پان کارت نیز تمدید تا 30 ژوئن از مارس 31

3. اتحادیه وزیر دارایی اعلام کرد که بدهی cardholders که برداشت پول از هر بانک دیگر دستگاه های خودپرداز می توانید آن را به رایگان برای سه ماه آینده

4. او همچنین اعلام کرد که حداقل موجودی حساب معیارهای بانک دارندگان حساب نیز چشم پوشی کردن برای سه ماه آینده. مشتریان نیاز به حفظ حداقل موجودی در حساب پس انداز خود را نمی خواهد penalised انجام این کار در طول این دوره است.

5. آخرین تاریخ برای پر کردن کالا و خدمات مالیات (GST) بازده برای مارس, آوریل, مه سال 2020 نیز تمدید شود تا 30 ژوئن او گفت:

6. برای شرکت های با گردش مالی بیش از Rs 5 کرور هیچ هزینه دیر و مجازات خواهد شد در اواخر GST بازگشت پرونده و نرخ بهره کاهش یافت و به 9 درصد از 12 درصد به او گفت:

7. یک بسته اقتصادی است که کار می کرد و یک اطلاعیه به زودی خواهد آمد, او گفت:

8. هر توجه است که با توجه به اقتصاد و نخست وزیر نارندرا نظارت بر وضعیت خود او اضافه شده است.

8. Nirmala Sitharaman گفت: در آستانه به طور پیش فرض توسط شرکت های تحت عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) که در حال حاضر در غرفه تومان 1 لاخ است که مطرح شده به تومان 1 کرور

9. او گفت: دولت به تماشای وضعیت و اگر آن را همچنان به همان باقی می ماند فراتر از مارس 30, سپس آن را ممکن است در نظر تعلیق بخش 7 بخش 9 بخش 10 از IBC به مدت شش ماه.

10. تمام تنظیم کننده های RBI و وزارت مالیه در حال کار با هم برای نظارت بر تحولات و نوسانات در بازار سهام است. SEBI به آمده تا با برخی از مجموعه ای از دستورالعمل ها و اعلام کرده موقعیت خود را با توجه به نوسانات طوری که هیچ بیشتر بی ثباتی در بازار است.

“ما در تماس هستند در صبح و بعد از ظهر و شب در مورد بازار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>