نوشته شده توسط تبسم Barnagarwala Sagar Rajput | بمبئی | به روز شده در: 9 آوریل سال 2020 6:47:18 am

coronavirus, covid-19, hyderabad containment clusters, COVID-19 containment clusters, hyderabad news,indian express با 1,135 موارد و 72 مرگ و میر تا کنون ماهاراشترا مرگ و میر (6.3 درصد) بسیار بالاتر از ملی count (2.6 درصد) و متوسط جهانی (5.5 درصد). (PTI عکس/بازنمودی تصویر)

او خود را صرف نهایی ساعت روی یک صندلی در ICU کشیدن اکسیژن از لوله. او را تماشا مسئولین قرار دادن اجساد دو نفر. در نهایت او با توجه به بستر خود را در وسط شب. شش ساعت بعد او مرده بود.

مدفون در زیر داستان های بی شماری از شیوع کروناویروس در بمبئی — 714 موارد و 45 و میر در آخرین شمارش هستند که از کوره در رفته نهایی ساعت از کسانی که جان خود را به سختی ساعت پس از رسیدن به بیمارستان و در حال آزمایش است.

مانند 67 ساله و پدر یک تاریخ معامله گر که به تماشای دو بدن گرفته شده و در مقابل از او در KEM بیمارستان. یا 57 ساله برق که عبور 40 متر و در چهار بيمارستان قبل از تسلیم شدن به ویروس. و 43 ساله و مادر که دختر هنوز در تلاش برای درک آنچه اتفاق افتاده است.

بسیاری از آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و آسم و فشار خون بالا. “در بسیاری از مرگ و میر بیماران به ما در یک مرحله بحرانی می گوید:” Dr Hemant Deshmukh این دین از KEM بیمارستان یکی از بیمارستان های دولتی است که درمان COVID-19 بيمار.

همچنین به عنوان خوانده شده | مخلوط تست برنامه ریزی شده در صفر-مورد مناطق برای دریافت تصویر واقعی

با 1,135 موارد و 72 مرگ و میر تا کنون ماهاراشترا مرگ و میر (6.3 درصد) بسیار بالاتر از ملی count (2.6 درصد) و متوسط جهانی (5.5 درصد).

در دولت زمین صفر در بمبئی که در آن بیش از 10000 تست های انجام شده تا کنون هند اکسپرس دنبال روزهای پایانی چهار نفر از Andheri به Mumbra که رفت از یک بیمارستان به شدت به دنبال پاسخ:

مرد 67

همبودی: دیابت

این Andheri غرب ساکن توسعه تب سرد و در 19 مارس ، پسرش او را به BSES میلی گرم در بیمارستان که دکتر به او پاراستامول که منجر به تب فروکش برای چند ساعت. بعد بیمار در بازدید از بيمارستان نور در حدود 1 متر از خانه که در آن او پذیرفته شد و قرار بر شور چکه. در مارس 29, او با اشاره به یک آزمایشگاه برای یک x-ray. “قفسه سینه اسکن روشن بود. وجود التهاب در کبد و عفونت های ادراری می گوید:” بیمار ،

همچنین به عنوان خوانده شده | واقعیت را بررسی کنید: ردیابی ویروس منحنی

در آوریل 1, یکی دیگر از x-ray نشان داد “تار تکه های سفید” در ریه ها و علائم ذات الریه. در مارس 2, بیمارستان خواسته برای بیمار منتقل می شود به یک بیمارستان مراقبت های عالی. 67 ساله به پسر می گوید که آنها او را به روبی خانه سالمندان که در آن او بود “پذیرفته نیست”.

از آنجا که خانواده رفت و به هندو Hruday Samrat Balasaheb Thackeray تروما بیمارستان. “پزشکان گفته بودند تنها بستری بیماران زجر تنفسی حاد و یا کسانی که با سفر و یا تماس با COVID-19 مورد می گوید:” پسر.

به گفته خانواده این بیمار گرفته شد به دکتر RN کوپر بیمارستان وجود دارد گفت: هیچ فضایی در ICU. “مردم waitlisted برای تخت خواب در راهروها می گوید:” پسر.

همچنین به عنوان خوانده شده | برای پست-مارس 14 طرح راه آهن به درخواست متحده مورد نیاز برای قطار ویژه

در آوریل 1 شب وضعیت بیمار رو به وخامت گذاشته و او با عجله به KEM بیمارستان او را بستری انجام یک ECG آزمون و در زمان خود سواب گلو برای COVID-19 تست. “ما درخواست یک اما وجود دارد و دو بدن در دو تختخواب تاشو که بود ضد عفونی ، من می توانید ببینید پدر من انتظار روی صندلی من احساس درماندگی می گوید:” پسر.

1 هستم در تاریخ 2 آوریل یک بستر ارائه شد و بیمار خواسته خانواده اش به استراحت در حالی که برای. اما در 7 هستم و پزشکان اعلام کردند او مرده زیر زجر تنفسی حاد. ساعت بعد COVID نتیجه مثبت.

این سواب از هشت اعضای خانواده بودند بلافاصله گرفته شده است. تا کنون بیمار را آزمایش مثبت است و بستری در Kasturba بیمارستان. “من آرزو می کنم حداقل یک بیمارستان خصوصی بستری بود شوهر من قبلا” می گوید ،

در بيمارستان نور Dr Aabid خان پزشک عمومی می گوید که آنها در حال حاضر مراجعه کننده تمام موارد سرفه و سرما به کشور بپردازد. در روبی خانه سالمندان paediatrician Dr Ashish Pathrekar می گوید آنها باید متوقف بستری بیماران با نشانه های مشابه.

مرد 57

همبودی: دیابت

بین آوریل 2 و 3 آوریل بیمار برق با همسر و دو دختر بر اساس خان را Mumbra بازدید سه بيمارستان قبل از تسلیم شدن به عفونت در KEM بیمارستان در صبح روز 4 آوریل.

همچنین به عنوان خوانده شده | نقدی ‘استرس’: سرمایه گذاری می گوید وزارتخانه به حد خرج می کند در طول Q1

به گفته بستگان این خانواده مبتلا به زردی و بیمار شکایت از دشواری در تنفس در اوایل هفته گذشته است.

در مارس 2, زمانی که بیمار با شکایت از ناراحتی برادرش او را به Burhani بیمارستان در محل که در آن او پذیرفته نیست چون هیچ یک. “ما به این Kalwa مدنی بیمارستان 6 متر دور, جایی که یک دکتر از ما خواست برای رفتن به Sewri TB بیمارستان در بمبئی می گوید:” برادر.

در آن زمان یکی دیگر از چهار ساعت قبل از آمبولانس می توان در وسط شب ، “ما رسیده TB بیمارستان در ساعت 7: 30 صبح در آوریل 3. یک پزشک بررسی می شود او گفت که او نمی باید TB و خواسته ما رسیدن به KEM بیمارستان که ما حدود دو ساعت بعد. وجود دارد بسیاری از بیماران و پزشکان کاش کسی به ما گفته بود آنچه که اتفاق می افتد می گوید:” برادر.

در ساعت 8.45 بیمار قرار داده شد در یک پشتیبانی می کند. “صبح روز بعد حدود 11 دکتر به من گفت برادر من تا به حال دچار زجر تنفسی حاد و مرگ او می گوید:” برادر.

همچنین به عنوان خوانده شده | نقدی بر زنان صف به رسم 500 تومان از Jan Dhan حساب

روز بعد آزمایش تایید کرد که بیمار بود COVID-19. هفت نفر از اعضای خانواده خود را تحت قرنطینه در تانه بیمارستان مدنی در انتظار خود سواب نتایج.

مرد 64

همبودی: دیابت و فشار خون بالا و آسم

به عنوان یک گارد امنیتی او ماندن با همسر خود در یک حلبی آباد در Mulund. “او تا به حال سفر در هر نقطه اما تا به حال شده است از آسم رنج می برند برای ده سال گذشته. او همچنین فشار خون بالا و دیابت می گوید:” یکی از بستگان.

با توجه به نسبی بیمار توسعه سرفه و تب بالا در هفته گذشته. “همسرش او را به یک بیمارستان خصوصی که در آن آنها با انجام یک x-ray. پزشکان اعتراف نمی كرد و از او خواست تا او را به بیمارستان دیگری. اما همسرش او را از خانه می گوید:” نسبی است.

همچنین به عنوان خوانده شده | ناامید به خانه مهاجر در پناهگاه بپرسید: “آیا ما مجرمان؟’

در آوریل 3 بیمار با شکایت از تنگی نفس شد و با عجله به Hira Mongi Navneet بیمارستان گفت: این علائم نشان داد COVID-9 عفونت است. “آنها خواسته خانواده او را به Kasturba بیمارستان که در آن او پذیرفته شد و در بعد از ظهر. در آوریل 4, او آزمایش مثبت و دچار نارسایی تنفسی در شب… همسرش آزمون آمده است COVID-19 منفی اما او هنوز در بیمارستان به عنوان یک اقدام احتیاطی” نسبی می گوید.

زن 43

همبودی: دیابت و بیماری های قلبی

ساکن Nagpada بیمار است و می گوید او با شکایت از تنگی نفس در آخرین هفته از ماه مارس است. “او تا به حال بیماری ریوی برای 12 سال گذشته” او می گوید.

در مارس 2, او انجام او را از خانه شان در طبقه اول به جاده و رو دو دو چرخ سواران به آنها را به Nair بیمارستان. “وجود دارد یک سواب گلو گرفته شده در بخش اورژانس. بخش پسران و پرستاران تا به حال هیچ وقت برای صحبت کردن با آنها به نظر می رسید رفتن بود در وحشت” او می گوید. “او سواب آزمایش مثبت و بعد از ظهر یک بخش پسر به من گفت که او فوت کرده است.”

شش دیگر اعضای خانواده در Jogeshwari تروما بیمارستان از آوریل 3 اما نمونه های آزمایش نشده است. “ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. هیچ دکتر یا پرستار زمان به توضیح آنچه در این coronavirus است و یا چرا ما نگه داشته شده است در اینجا می گوید:” بیمار است.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im