از ‘کرونا نیروی کار’ به تراکتور عمل اسپری, پمپ, Haryana روستاها گام تا شب زنده داری

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sukhbir Siwach | Haryana | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 9:39:36 pm

haryana coronavirus, Palwal district coronavirus case, coronavirus cases India, coronavirus deaths India, delhi news, delhi city news, coronaviurs news, indian express news در بسیاری از روستاها روستاییان در حال حاضر حل و فصل شود نه به کارت های بازی و استفاده از قلیان در گروه. (Gurmeet سینگ/بازنمودی)

با تهدید coronavirus بلندی زیادی روستاییان باید شروع به گرفتن موقعیت برای جلوگیری از این بیماری کشنده در روستایی Haryana. نه تنها ‘کرونا نیروی کار” است که تشکیل شده از جوانان را به اطمینان کامل مستند از منطقه روستاییان هستند و حتی با استفاده از تراکتور عمل پمپ اسپری برای پاکسازی روستاها برای جلوگیری از این بیماری کشنده است.

در Pabra روستای حصار منطقه جوانان تشکیل داده اند ‘کرونا نیروی کار’ به گارد در تمام نقاط ورود از ایجاد کرد. به عنوان بسیاری از 50 نفر از نیروی کار نصب شده اند nakas در هفت نقطه ورود به پیاده سازی این قفل به پایین. “ما نه اجازه می دهد کسی به حرکت در خارج از روستا اگر هیچ اضطراری وجود دارد. خارجی ها نیز اجازه ورود به این روستا است.

اگر ساکنان روستای بازگشت به روستا و از آنها خواسته به شستن دست های خود را به درستی. ما مرتب santiser و صابون برای آنها در نقاط ورود از ایجاد کرد” گفت: Kuldeep Kundu, یک عضو نیروی کار.

یک تیم از داوطلبان تحت پرچم Shaheed Bhagat Singh, Yadgar برای samiti sanitised کل روستا Dandoor با کمک یک تراکتور عمل اسپری پمپ در روز سه شنبه. داوطلبان نه تنها توزیع ماسک به روستاییان بلکه ساخته شده اعلام کرده از طریق یک بلندگو به ماندن در داخل خانه به عنوان بخشی از قفل کردن. “ورزش دعوت نمی کند مقدار مصرف به عنوان روستاییان به آسانی به تراکتور خود را و اسپری پمپ. ما تا به حال به سرمایه گذاری تنها 1,000 تومان به خرید فنیل, sanitiser و ماسک بود که جمع آوری شده از داوطلبان می گوید:” Sandeep Siwach از برای samiti.

Bhartiya Kisan اتحادیه رئیس جمهور Gurnam سینگ Chaduni می گوید که خود را اعضای سازمان آماده ارائه به تراکتور خود را عمل اسپری پمپ اگر دولت نیاز به جلوگیری از این بیماری است. “ما در حال حاضر راه اندازی یک کمپین از طریق رسانه های اجتماعی به آموزش کشاورزان در مورد عوارض جانبی تحت تاثیر این بیماری است. ما فعالان آماده برای پیوستن به دولت نیز در کمپین آگاهی می گوید:” Chaduni.

دولت سابق کشاورزی و کشاورزان وزیر رفاه Om Prakash Dhankar گرفته Infinite مسیر برای ایجاد انگیزه در روستاییان به دور ماندن از قلیان و کارت های بازی. در جداگانه آپلود ویدئوها در نرم افزار محبوب Dhankar در Haryanvi گویش به نظر می رسد درخواست روستاییان به انتخاب اجتماعی فاصله خود را با استفاده از خود hookas در خانه های خود. “اگر شما مایل به بازی کارت و سپس دانلود این بازی بر روی تلفن همراه خود را به بازی بازی به تنهایی. من در حال حاضر تصمیم گرفتند این گزینه با گرفتن بازی در تلفن همراه من می گوید:” Dhankar ارشد بی جی پی رهبر و رئیس جمهور سابق BJP Kisan مورچا.

در بسیاری از روستاها روستاییان در حال حاضر حل و فصل شود نه به کارت های بازی و استفاده از قلیان در گروه. معبد بلندگو استفاده می شود را به مردم آگاهی مردم در مورد خطرات ناشی از این بیماری کشنده است.

مستقل MLA Balraj Kundu پنج شنبه با ارسال یک لاخ ماسک برای ساکنان خود را مونتاژ حوزه Meham. هواداران خود را توزیع ماسک به هر ایجاد کرد. نیم دوجین وسایل نقلیه بودند sanitised قبل از بارگذاری ماسک. Kundu نیز اعلام کرد یک سهم از 50 تومان lakh برای مقابله با مشکل coronavirus. بسیاری از سیاستمداران ارشد دیگر نیز ساخته شده این اطلاعیه از کمک مالی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>