از بمب-انفجار بازمانده به آب صلیبی, دیدار با زنان که در زمان بیش PM حساب های رسانه های اجتماعی امروز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 8 مارس سال 2020 4:41:01 pm

international women's day, women's day pm modi twitter handle, narendra modi, pm modi social media, indian express Malvika Iyer Arifa, Kalpana رامش — سه نفر از هفت نفر از زنان که در حال دست زدن به حساب های رسانه های اجتماعی از نخست وزیر نارندرا مودی در روز.

به عنوان نخست وزیر نارندرا امضا از حساب های رسانه های اجتماعی پنج شنبه, دستاوردهای زنان در زمان بیش از این دسته برای به اشتراک گذاشتن داستان زندگی خود را با بقیه جهان در روز بین المللی زن.

ارسال تبریک در توییتر در صبح PM مودی گفت: “ما درود می فرستم به روح و دستاوردهای ما Nari شاکتی. به من می گفت: چند روز پیش من امضای کردن. از طریق روز و هفت زنان دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید زندگی سفر و شاید ارتباط برقرار کردن با شما از طریق حساب های رسانه های اجتماعی.”

دیدار با زنان دستاوردهای:

Sneha Mohadoss, ‘Foodbank هند’ موسس

برای اولین بار در میان آنها بود چنای بر اساس Sneha Mohados بنیانگذار سازمان غیر انتفاعی ‘Foodbank هند’. در تلاش خود را برای گسترش آگاهی در مورد نیاز به ریشه کن کردن گرسنگی او اعتراض مردم به خوراک حداقل یک فرد نیازمند و اطمینان حاصل شود که هیچ مواد غذایی هدر رفته است.

توضیح داد: زنان در بعد از آن تاریخ در جنبش کارگری

او گفت که او آغاز شده و این طرح به نام Foodbank هند پس از الهام مادرش که “القا عادت تغذیه بی خانمان”.

Malvika Iyer بمب-انفجار بازمانده و از کار افتادگی فعال

دوم در خط Malvika Iyer که جان سالم به در حمله بمب در سن 13. اگر چه انفجار منفجر کردن دست آسیب دیده و پاهای او را او در ادامه به کسب مدرک دکترا. ناتوانی فعال و انگیزه بلندگو Malvika توییتی از PM رسیدگی: “از دست دادن هرگز یک گزینه است. فراموش نکنید که محدودیت های خود را و جهان را با اعتماد به نفس و امید است.”

دنبال روز بین المللی زنان 2020 به روز رسانی های زنده در اینجا

با توجه به پذیرش بزرگترین پاداش می دهد به خود است. “ما نمی توانیم کنترل زندگی ما اما ما قطعا می تواند کنترل نگرش ما نسبت به زندگی است. در پایان روز آن است که ما چگونه زنده ماندن چالش ما که مهم ترین,” او نوشت. نقل مکان کرد توسط داعش تصمیم به پخش نظرات زنان بعد او گفت که او در حال حاضر معتقد است که هند به راه راست رو به جلو “در برچیدن سن خرافات در مورد ناتوانی”.

Arifa صنعتگر از کشمیر

Arifa یک craftswoman از کشمیر است که زحمتکش برای بهبود شرایط زنان صنعتگران گفت: نخست وزیر ترکیه در حرکت است و او تقویت روحیه.

بخوانید | چگونه امن فراموش زنان احساس در تریپورا?

“این حرکت PM @narendramodi تقویت روحیه من و آن را به من کمک کند به کار سخت تر برای بهبود صنایع دستی و همچنین صنعتگران سراسر کشمیر” او نوشت:, و اضافه کرد که او احساس می کند مهم این است که بیشتر زنان برای تبدیل شدن به مستقل.

Kalpana رامش آب جنگجو

Kalpana رامش چهارم به صدای جیر جیر از ساعت مودی رسیدگی به یک پیام قوی در حفاظت از آب ترغیب مردم به استفاده از آب مسئولانه است. یک حیدرآباد بر اساس معمار که طرفداران حفاظت از منابع آب از طریق جمع آوری آب باران او تصریح کرد: “یک جنگجو اما از نوع متفاوت! یک آب جنگجو.” او افزود که هر یک از ما می تواند به صورت جمعی عمل برای ایجاد یک آب-آینده امن برای نسل بعدی.

Vijaya Pawar craftswoman از Madhya Pradesh

Vijaya Pawar یکی دیگر از craftswoman ترویج هنر Banjara جامعه روستایی, Madhya Pradesh همراه با کمک هزاران نفر از زنان دیگر است.

همچنین به عنوان خوانده شده | با تشکر از آموزش من, من می توانم زنده ماندن در هر نقطه و در به چالش کشیدن موارد می گوید Lt Shalu Sehgal

های این که او به طور کامل اختصاص داده شده به حفاظت از هنر و احساس افتخار به مناسبت روز زن, pawar گفت: ستایش که ساعت مودی نه تنها آنها را تشویق بلکه تمدید کمک های مالی به آنها را.

در حالی که امضای خود را از حساب PM مودی در صبح روز یکشنبه ستایش هندی دستاوردهای زنان در سراسر جهان گفت که مبارزات خود را و آرمان های ایجاد انگیزه در میلیون است. هند برجسته دستاوردهای زنان در تمام نقاط کشور او اضافه شده است. “این زنان را در طیف گسترده ای از بخش های. مبارزات خود را و آرمان های ایجاد انگیزه در میلیون است. اجازه دهید ما در حفظ و تجلیل از دستاوردهای چنین زنان و یادگیری از آنها را. #SheInspiresUs.”

Veena Devi, از روی علاقه به عنوان شناخته شده ‘قارچ Mahila’

Veena Devi, از روی علاقه به عنوان شناخته شده ‘قارچ Mahila’ به صورت popularizing قارچ کشت یکی از awardees. Devi, 43, قارچ رشد و ‘sarpanch’ از Dhauri Panchayat, Tetiabamber بلوک برای مدت پنج سال. او به آموزش کشاورزان در قارچ, کشاورزی, کشاورزی ارگانیک, حشرات موذی-کمپوست تولید ارگانیک, حشره کش سازی در خانه.

Devi اعطا شده است برای popularising تولید قارچ در پنج بلوک و 105 همسایه روستاها در مونگر منطقه تأثیر 1,500 زنان است. او درگیر شده است در گسترش سواد دیجیتالی و اهدا شد برای آموزش 700 زنان در چگونه به استفاده از گوشی های تلفن همراه توسط تاتا تراست.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>