دوستی بالیوود, تجارت, معامله,: نکات برجسته از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرود در احمدآباد گجرات در روز دوشنبه به یک پذیرایی بزرگ در آغاز از دو روز سفر به هند, که در طی آن آمریکا و هند با هدف تقویت روابط دوجانبه از جمله تجارت است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن هند سفر روز اول: به دنبال به روز رسانی های زنده در اینجا

در اینجا برخی از نکات برجسته از سخنرانی خود در Motera ورزشگاه:

* ما همیشه به یاد داشته باشید قابل توجه این مهمان نوازی. هند برگزار خواهد شد جایگاه ویژه ای در قلب ما. امریکا را دوست دارد و امریکا احترام می گذارد و امریکا وفادار خواهد بود و دوستان وفادار به مردم است.

* ساعت مودی آغاز شده به عنوان ‘chaiwallah’… همه او را دوست دارد اما من به شما بگویم این کار او بسیار دشوار است.

* ساعت مودی که شما نه تنها افتخار گجرات شما در حال اثبات زندگی است که با کار سخت و صمیمیت سرخپوستان می توانید انجام هر چیزی در همه به هر چیزی که آنها می خواهند. نخست وزیر است که یک داستان در حال حرکت از یک باور نکردنی افزایش است.

* بیش از همه مردم سیاره شادی بزرگ در بالیوود تماشای فیلم bhangra و فیلم های کلاسیک مانند DDLJ و Sholay. شما تشویق بزرگ اطفال مانند Sachin Tendulkar و Virat Kohli.

* به عنوان ما همچنان به ساخت ما دفاع همکاری آمریکا به نظر می رسد به جلو به ارائه هند با برخی از بهترین و ترین ترس تجهیزات نظامی در این سیاره است. ما در ایجاد بزرگترین سلاح تا کنون ساخته شده است. ما را در بهترین و با ما در خرید و فروش در حال حاضر با هند است.

* هر دو کشور متحد در دفاع از شهروندان از خطر رادیکال و تروریسم اسلامی. تحت مدیریت ما به راه انداخته کامل به قدرت نظامی آمریکا بر قاتلان خونخوار داعش. امروز داعش ارضی خلافت 100 درصد نابود شده است. هیولا Al Baghdadi مرده است.

* هند نقش مهمی بازی برای شکل دادن به آینده ای بهتر از منطقه آسیا و اقیانوس آرام

* “ما خواهد ساخت عمده تجارت, معامله,” او گفت:.

* ما در حال بحث در مورد کاهش موانع تجارت بین آمریکا و هند

* هند زنان کارآفرین بسیار خوب

* هند در حال ساخت گام های هیجان انگیز با Chandrayaan قمری برنامه و آمریکا به نظر می رسد به جلو به همکاری با هند در آن فضا برنامه

* تبریک آقای PM شما آمده اند تا کنون. و ساعت تخمگذار پایه های آینده شبیه هیچ دیگر رئیس دولت

* هند بوده است سرچشمه ایده های بزرگ از وداها به متون کهن مذهبی’

* هند قدرت می آید از 125 میلیون ضربان قلب در این ورزشگاه و میلیون ها نفر در خارج’

* به هر هندی – غرور را در افتخارات گذشته خود را. اجازه دهید هند و آمریکا ایستاده و مدافعان دموکراسی

* به عنوان ما همچنان به ساخت ما دفاع همکاری آمریکا به نظر می رسد به جلو به ارائه هند با برخی از بهترین و ترین ترس تجهیزات نظامی در این سیاره است. ما در ایجاد بزرگترین سلاح تا کنون ساخته شده است. ما را در بهترین و با ما در خرید و فروش در حال حاضر با هند است.

* من خوشحال تا اعلام کند که فردا ما نمایندگان امضا خواهد کرد معاملات به فروش بیش از 3 میلیارد دلار در بهترین مطلق دولت از هنر نظامی هلیکوپتر و دیگر تجهیزات به نیروهای مسلح.

* آمریکا و هند متعهد به همکاری با یکدیگر برای متوقف کردن تروریست ها و مبارزه با ایدئولوژی خود را. به همین دلیل پس از به دست گرفتن دولت من است مشغول به کار در یک راه بسیار مثبت با پاکستان برای سرکوب سازمانهای تروریستی و داعش که در مناطق مرزی پاکستان.

* رابطه ما با پاکستان بسیار خوب است. با تشکر از این تلاش های ما در حال شروع به دیدن نشانه هایی از پیشرفت را با پاکستان و ما امیدواریم برای کاهش تنش بیشتر ثبات و آینده هماهنگی برای تمام کشورهای جنوب آسیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>