تازه معافیت برای مستند دوره ساخت و ساز مجاز در مناطق روستایی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده: شنبه, 17 آوریل سال 2020 11:14:19 am

Fresh exemptions for lockdown period, construction allowed in rural areas روز چهارشنبه وزارت خانه اعلام کرده بود یک سری از معافیت با توجه به افراد مختلف و خدمات در طول مستند. (Express Photo By Pavan Khengre)

دولت در روز جمعه به معافیت به چند حوزه از حوزه مداوم مستند از جمله فعالیت های ساخت و ساز در مناطق روستایی تامین آب و بهداشت و کار و عملکرد غیر بانکی موسسات مالی و اعتباری تعاونی جوامع در سراسر هند است.

در ارتباطات به همه کشورها و سرزمین های اتحادیه, اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla همچنین گفت: مجموعه برداشت و پردازش جزئی محصولات جنگل و غیر جنگل چوب تولید با برنامه ریزی قبایل و دیگر ساکنان جنگل در مناطق جنگلی نیز مجاز به انجام شود در طول مستند خواهد شد که ممکن است تا 3.

فعالیت های ساخت و ساز در مناطق روستایی عبارتند از: آب و فاضلاب تخمگذار و نصب خطوط انتقال برق و کابلهای مخابراتی فیبر نوری و کابل همراه با فعالیت های مرتبط خواهد بود مجاز Bhalla گفت: در ارتباط است.

غیر بانکی موسسات مالی از جمله شرکت های مالی مسکن و میکرو موسسات مالی با حداقل کارکنان و تعاونی اعتباری جوامع معاف از مستند در سراسر هند است.

بامبو و نارگیل arecanut کاکائو و ادویه جات ترشی جات کشت و زرع و برداشت و پردازش و بسته بندی و فروش و بازاریابی نیز مجاز به انجام شود در طول مستند. این مستند برای اولین بار اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24 در تلاش برای مبارزه با کروناویروس بومی.

آن تمدید شد تا آوریل 3. روز چهارشنبه وزارت خانه اعلام کرده بود یک سری از معافیت با توجه به افراد مختلف و خدمات در طول مستند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>