فرانسوی سابق PM فرانسوا Fillon همسر مجرم اختلاس بودجه عمومی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سابق نخست وزیر فرانسه فرانسوا Fillon داشت گناه روز دوشنبه در یک مورد تقلب داشتن با استفاده از بودجه عمومی برای پرداخت به همسر و فرزندان خود را بیش از 1 میلیون یورو ($1.13 میلیون دلار) از سال 1998 برای کار آنها هرگز انجام شده است.

زن و شوهر وکلا بلافاصله به دادگاه تجدید نظر روز دوشنبه حکم از دادگاه پاریس.

Fillon, 66 بود که محکوم به پنج سال زندان و سه نفر از آن متوقف شد و یک 375,000-یورو (بیش از $423,000) خوب است. او همچنین ممنوع از دنبال انتخاب برای 10 سال. او باقی می ماند رایگان در انتظار تجدید نظر شود.

او 64 ساله همسر پنه لوپه Fillon بود مجرم به عنوان همدست است. او سه سال حکم تعلیقی و جریمه نقدی محکوم شد همان مقدار.

علاوه بر این, زن و شوهر درخواست شد به بازپرداخت مجمع ملی بیش از 1 میلیون یورو که مربوط به حقوق و دستمزد و هزینه ای که پرداخت شد. مجازات معلق است در انتظار تجدید نظر شود.

رسوایی شکست در رسانه های فرانسه تنها سه ماه قبل از این کشور در انتخابات ریاست جمهوری سال 2017 به عنوان Fillon بود جلو-دونده در مسابقه. هزینه آن او شهرت خود را. Fillon غرق به مقام سوم در انتخابات بود که برنده توسط Emmanuel پاکسازی.

پاریس دادگاه در نظر گرفته است که Fillon “شفافی و تاسیس یک سازمان را قادر می سازد به اختلاس پول خود را برای استفاده شخصی است.”

در بیانیه دادگاه گفت که “هیچ چیز بتن ثابت شده در دادگاه در مورد کار خانم Fillon.”

“او نمی باید هر گونه فعالیت حرفه ای در کنار شوهرش” دادگاه اضافه شده است. “هیچ توجیه پرداخت حقوق.”

Fillon و همسرش هرگونه تخلف است.

Fillon وکیل آنتونین لوی به خبرنگاران گفت: “وجود خواهد داشت یک محاکمه جدید … ما قادر خواهد بود برای دریافت کامل و بی سر و صدا بحث خواهد شد که در نهایت اجازه می دهد تا عدالت ساخته شود.”

پنه لوپه Fillon نقش در کنار شوهرش جلب تمام توجه در فوریه-مارس محاکمه که متمرکز بر تعیین اینکه آیا فعالیت های او در نقش سنتی از رسمی انتخاب می شوند شریک یا درگیر واقعی پرداخت می شود کار می کنند.

دادستان اعلام کرد “تقلب سیستماتیک شیوه است.”

Fillon شد متهم به سوء استفاده از بودجه عمومی دریافت پول از سوء استفاده از بودجه عمومی و سوء استفاده از دارایی های شرکت. همسرش متهم شده بود عمدتا به عنوان همدست است.

در طول محاکمه پنه لوپه Fillon توضیح داد که چگونه او تصمیم گرفت برای حمایت از شوهرش حرفه ای هنگامی که او برای اولین بار انتخاب به عنوان یک نماینده مجلس در سال 1981 در شهر کوچک Sable-sur-Sarthe در روستایی در غرب فرانسه.

در طول سال ها او ارائه انواع مختلف قرارداد به عنوان معاون پارلمانی بسته به شوهرش سیاسی حرفه ای.

او در توضیح کار خود را به عنوان بیشتر انجام گزارش در مورد مسائل محلی, باز کردن ایمیل, دیدار با شهروندان و کمک به آماده سازی سخنرانی برای رویدادهای محلی. او گفت: کار در راه است که اجازه داده او را به یک برنامه انعطاف پذیر و افزایش فرزندان در Fillons’ حومه شهر مانور.

دادستان اشاره کرد و در فقدان شواهد واقعی از کار خود از جمله عدم وجود اظهارات برای هر پرداخت تعطیلات یا مرخصی زایمان به عنوان دستمزد رسیده تا نه بار در فرانسه حداقل حقوق و دستمزد.

فرانسوا Fillon اصرار همسرش از شغل واقعی بود و گفت که با توجه به جدایی از قدرت سیستم قضایی نمی تواند تداخل با چگونه یک نماینده مجلس سازماندهی کار در دفتر او.

سابق مجلس, Marc Joulaud نیز در رفت و دادگاه در صورت سوء استفاده از بودجه عمومی پس از او گفته پنه لوپه Fillon جعلی کار به عنوان یک مشاور از سال 2002 تا سال 2007 در حالی که شوهر او وزیر بود. او گناهکار شناخته و محکوم به سه سال زندان محکوم شدند.

علاوه بر این اتهامات نیز پوشش یک قرارداد است که اجازه پنه لوپه Fillon به کسب 135,000 یورو در سال 2012-2013 به عنوان یک مشاور برای یک مجله ادبی متعلق به یکی از دوستان شوهرش — همچنین ادعایی جعلی است. مجله صاحب Marc de Lacharriere در حال حاضر مجرم و محکوم به هشت ماه زندان و جریمه 375,000 یورو در سال 2018 است.

Fillon هنگامی که جوانترین نماینده مجلس در شورای ملی در سن 27 سالگی به عنوان نخست وزیر ایران در دوران ریاست جمهوری نیکولا سارکوزی از سال 2007 تا 2012. او همچنین از وزیر تحت قبلی رئیس جمهور فرانسوا میتران و ژاک شیراک.

او در سمت چپ سیاست فرانسه در سال 2017 و در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک شرکت مدیریت دارایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>