فرانسوی ب. ظ می گوید: هر coronavirus مستند خواهد بود هدفمند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر جدید فرانسه ژان کستکس گفت: هر مستند خواهد بود هدف قرار داده و نه تحمیلی در سراسر کشور دارد و عمده جدید شیوع کروناویروس.

قبلی دولت فرانسه اجرا سخت در سراسر کشور مستند از اواسط ماه مارس تا ماه مه 11 سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و برخی از محدودیت در مجامع عمومی هنوز هم در جای خود.

“ما باید آماده برای موج دوم اما ما نمی خواهد ادامه به کلی مستند در ماه مارس به عنوان است که وحشتناک اقتصادی و انسانی عواقب. هر جدید مستند خواهد بود هدفمند” کستکس گفت: تلویزیون BFM.

کستکس بود که یک کارمند دولت و با استفاده از یک مشاور سابق رئیس جمهور نیکولا سارکوزی منصوب شد نخست وزیر در روز جمعه. او قرار است با هم یک تیم جدید در دو سال باقی مانده از میانه جمهور امانوئل پاکسازی دستور.

کستکس منصوب برخی از وزرا روز دوشنبه. او گفت: او را کامل تشکیل دولت خود را با نامزدی junior وزیران هفته آینده.

او همچنین گفت که مذاکرات با اتحادیه های کارگری و کارفرمایان در مورد پاکسازی گسترده حقوق بازنشستگی اصلاحات – که متوقف در طول مستند – آیا رزومه قبل از 20 ژوئیه.

او گفت: تاخیر بود نه لزوما چیز بدی نیست.

“گاهی اوقات هنگامی که شما از دست دادن دو یا سه ماه است که در واقع زمان به دست آورد … ما نیاز به بازگشایی این گفت و گو” او گفت:.

کستکس تایید دولت خود را متعهد 7.5 میلیارد یورو به بالا بردن دستمزد کارگران بیمارستان اما گفت که مقاومت در برابر اتحادیه خواستار افزایش آن به 9 میلیارد و گفت که دولت منابع مالی تحت استرس هستند به دلیل coronavirus بحران است.

(گزارش شده توسط Geert De Clercq و ریچارد Lough; ویرایش توسط آلیسون ویلیامز و تیموتی میراث فرهنگی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>