باز فرانسوی تنیس مسابقات به تعویق افتاد و با توجه به کروناویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

2020 باز فرانسوی به تعویق افتاده است به 20 سپتامبر در بحبوحه افزایش نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر. برگزارکنندگان توییتی که روز سه شنبه برگزار خواهد شد از 20 سپتامبر تا 4 اکتبر. دادگاه رس گرند اسلم در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد و از مارس 18 ژوئن 7.

“رولاند Garros مسابقات برگزار خواهد شد از 20 سپتامبر تا 4 اکتبر سال 2020” آنها هنوز توییتی.

“اگر هیچ کس قادر است به آنچه پیش بینی وضعیت خواهد شد در 18 مارس جاری سلول اقدامات را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای ما برای ادامه با ما آماده سازی و به عنوان یک نتیجه, ما قادر به برگزاری این مسابقات در این تاریخ در اصل برنامه ریزی شده” باز فرانسوی سازمان در بیانیه ای گفت.

“به منظور به عمل مسئولانه و حفظ سلامت کارکنان و ارائه دهندگان خدمات و تامین کنندگان در این سازمان در دوره FFT انتخاب کرده است تنها گزینه ای است که اجازه خواهد داد که آنها را به حفظ 2020 نسخه از این مسابقات در حالی که پیوستن به مبارزه علیه COVID-19.”

“ما ساخته شده است دشوار و در عین حال شجاع تصمیم گیری در این وضعیت بی سابقه ای است که تکامل یافته است تا حد زیادی از آخر هفته گذشته. ما اقدام مسئولانه و باید با هم کار کنند در مبارزه برای اطمینان از همه ایمنی و بهداشت”, فرانسوی, فدراسیون تنیس جمهوری برنارد Giudicelli گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>