باز فرانسوی تاریخ تغییر بیش ویروس سنگ تنیس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهانی تنیس تقویم پرتاب شده به بیشتر هرج و مرج پس از تصمیم فرانسه باز برگزارکنندگان برای به تعویق انداختن گرند اسلم با بازیکنان و رقیب مسابقات مهم این ظاهرا یک طرفه حرکت می کند.

این رویداد در Roland Garros سنتی عمده دوم از فصل پنج نقل مکان از یک مارس 24 تاریخ شروع به 20 سپتامبر.

برگزارکنندگان گفت: سخت سلول اقدامات اعمال شده توسط دولت فرانسه برای مقابله با COVID-19 تا به حال ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ادامه آماده سازی.

FFT (به فرانسوی تنیس فدراسیون) رئیس جمهور برنارد Giudicelli گفت: “ما دشوار و در عین حال شجاع تصمیم گیری در این وضعیت بی سابقه ای است که تکامل یافته است تا حد زیادی از آخر هفته گذشته.”

اما تاریخ جدید چیست مسابقات را شروع فقط یک هفته بعد از ما باز اگر آن رویداد باقی مانده در حافظه اصلی.

برگزارکنندگان گرند اسلم در نیویورک اذعان کرد ممکن است نیاز به نقل مکان کرد اما گفت که آنها نمی خواهد آن را به تنهایی به ندرت در یک محجبه حفاری در ستاد.

این موکول باز فرانسوی نیز برخورد با شروع از نوسان و حوضچه جام, تیم, رقابت, با توجه به محل در بوستون از 25 سپتامبر تا 27.

مردان ATP تور و زنان WTA tour هر دو در حال حاضر به حالت تعلیق به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

– خودخواه’ تصمیم گیری –

انگلیسی, بازیکن دو برابر جیمی موری تردید آشکار عدم هماهنگی در بالا از بازی ها.

“حرکت قوی توسط باز فرانسوی/FFT به حرکت به پایان سپتامبر” او هنوز توییتی. “من فکر می کردم قدرت که می شود در تنیس قرار شد همه چیز در مورد کار با هم در این روز؟”

کانادا Vasek Pospisil عضو ATP بازیکن شورای, شد به شدت به انتقاد از این تصمیم.

“این چنین یک زمان دشوار” او هنوز توییتی. “هر کس که تحت تاثیر این فاجعه است.

“افزایش ارتباطات و همکاری با یکدیگر برای پیدا کردن راه حل باید در اولویت باشد. نه رفتن سرکش و ساخت خودخواه/متکبر تصمیم گیری برای تاثیر بیشتر این تور در راه منفی. #RolandGarros.”

آن را نیز گرفتار WTA رئیس استیو سیمون با تعجب و همچنین سابق آمریکا و استرالیا قهرمان باز نائومی اوزاکا.

“Excusez وزارت امور داخله???” توییتی اوزاکا در حالی که رومانی اسباب بازی Cirstea گرفت موضوع را با این روش ارتباطی است. “چی ؟ ؟ ؟ دوباره پیدا کردن از طریق توییتر…,” او نوشت.

تجدید نظر خرما را ترک خواهد کرد بازیکنان رقابت خاک رس-دادگاه گرند اسلم در وسط سخت سنتی-دادگاه فصل با فرصت های محدود برای تنظیم به کندتر سطح.

Roland Garros نیز در حال حاضر برخورد با تعدادی از مسابقات از جمله حوضچه جام, که در آن بازیکن برتر اروپا را در یک تیم جهان.

راجر فدرر در حال حاضر متعهد به این رویداد و رافائل نادال — 12 بار قهرمان باز — یکی دیگر از چهره های کلیدی در این مسابقات است.

“این اطلاعیه آمده به عنوان یک شگفتی به ما و همکاران ما — تنیس استرالیا, USTA (ما انجمن تنیس) و ATP” گفت: حوضچه جام شرکت کردند.

“این پرسش و ما در حال بررسی وضعیت است. در این زمان ما می خواهیم طرفداران و حامیان رسانههای کارکنان و داوطلبان بازیکنان و بزرگ شهر بوستون به دانستن است که ما قصد داریم به نگه داشتن حوضچه جام 2020 در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده.”

این USTA گفت: این امر مشخص نیست هر یک تاریخ جدید برای ما باز و بدون مشورت با دیگر مسابقات بزرگ برگزارکنندگان فدراسیون بین المللی تنیس و ATP و WTA تورهای.

“ما می دانیم که چنین تصمیمی باید ساخته شود به طور یک جانبه” این در بیانیه ای گفت.

ما باز معمولا نهایی گرند اسلم در تقویم برنامه ریزی شده است برای اجرا از تاریخ 31 اوت به تاریخ 13 سپتامبر در مرغزار فلاشینگ نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>