فرانسوی, فوتبال, راگبی فصل تا سپتامبر: ساعت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرانسوی, ورزش حرفه ای لیگ ها از جمله فوتبال و راگبی نمی تواند راه اندازی مجدد قبل از ماه سپتامبر به دلیل coronavirus محدودیت نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: در روز سه شنبه.

فیلیپ اعلام کرد به عنوان بخشی از یک تدریجی برنامه ریزی بلند مستند در فرانسه. او گفت: هیچ رویداد که در آن بیش از 5000 نفر جمع آوری اجازه داده می شود حداقل تا سپتامبر.

این خبر نیز به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار Tour de France با توجه به سوار از خوب در اوت 29 و که در آن جمعیت عظیمی خواهد بود انتظار می رود برای جمع آوری در شروع و پایان خط.

“این 2019-2020 ورزش حرفه ای لیگ های ویژه, فوتبال, نمی توانید در عین حال از راه اندازی مجدد” فیلیپ گفت: تلویزیونی نشانی به پارلمان فرانسه در مجلس ملی است.

“من می خواهم به طور دقیق در اینجا هیچ ورزشی بزرگ جمع آوری و یا جمع آوری هر گونه از 5000 نفر و یا بیشتر نیاز به کسب مجوز از پلیس محلی و قبل از ترتیبات اجازه خواهد داشت تا قبل از سپتامبر” فیلیپ گفت.

این خبر به نظر می رسد به scupper برنامه فوتبال برتر بخش Ligue 1 برای شروع دوباره در ماه ژوئن با بازیکنان به یاد می آورد به عنوان از آوریل 11.

فرانسه در حال حاضر تحت یک مستند در سراسر کشور تا مارس 11 و حدود 23,000 نفر کشته شده اند که تا کنون از coronavirus مرتبط با بیماری در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>