فرانسه وزیر دفاع منتقل ‘پشتیبانی پایدار’ در نامه ای به مقابله با…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو: فرانسه ابراز “همبستگی عمیق” بیش از مرگ 20 سربازان هندی در یک خشونت-face-off با نیروهای نظامی در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) با فرانسه وزیر دفاع فلورانس Parly انتقال “ثابت قدم و حمایت دوستانه” را به همتای هندی Rajnath Singh.

Parly در نامه ای به سینگ در دوشنبه condoling مرگ 20 سربازان هندی در درگیری Galwan دره در ژوئن 15, مردم آشنا با تحولات گفت.

“این یک ضربه سخت در برابر سربازان و خانواده های آنان و ملت است. در این شرایط دشوار من آرزو می کنم به من ثابت قدم و حمایت دوستانه و همراه با آن از نیروهای مسلح” Parly نوشت: در این نامه است.

Parly همچنین به یاد می آورد که هند فرانسه شریک استراتژیک در منطقه و تصریح کرد فرانسه را “عمیق همبستگی” در این نامه است.

او همچنین ابراز آمادگی برای دیدار با سینگ در هند, در, دعوت, به پیگیری های خود را در حال انجام بحث های افراد ذکر شده در بالا گفت: به شرط ناشناس ماندن.

Parly نیز منتقل و او را “صمیمانه تسلیت به کل هند نیروهای مسلح و همچنین به خانواده های عزادار” از 20 سربازان.

هندی و چینی سربازان مشغول شده اند در یک ماه-پیر تنش بن بست در طول لاک به خصوص در Ladakh بخش که در آن هر دو طرف مستقر کرده اند هزاران نفر از نیروهای اضافی.

فرانسه یک کلید تامین کننده خط مقدم مبارزه با جت برای نیروی هوایی هند (IAF) برای چندین دهه به شدت دفاع از خود در درگیری با هند در سال های اخیر و هر دو طرف در حال کار بر روی نزدیک نیروی دریایی همکاری های مشترک از جمله تمرینات و گشت زنی در اقیانوس هند.

پاریس نیز در عمل یک درخواست ویژه از دهلی نو برای سرعت بخشیدن به تحویل 36 هواپيمايی مبارزه با جت به سفارش هند در یک معامله به ارزش 59,000 تومان کرور روپیه در سال 2016 با شش هواپیما رود به زمین به هوایی در امبلا در جولای 27.

فرانسه بازسازی تقویم برای تهیه Rafales به هند در یک سرعت سریع تر مردم آشنا با تحولات روز دوشنبه گفت:. نیروی هوایی اسرائیل دستور داد که جت به عنوان خرید اضطراری به دستگیری یک نگرانی اسلاید در قابلیت های مبارزه با آن.

این اولین دسته از Rafales برای تحویل به هند در سال 2020 شد شامل چهار جت. فرانسه به شدت تلاش برای دیدار با نیروی هوایی اسرائیل فوری مورد نیاز است.

مردم گفت: حدود 10 هواپيمايی جت آماده هستند و در تولید داسو حمل و نقل هوایی را Merignac تسهیلات و شش نفر از آنها خواهد بود پرواز توسط خلبانان نیروی هوایی اسرائیل به هند از طریق ابوظبی در اواخر ماه جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>