فرانسه Covid-19 تلفات سبقت اسپانیا در حال حاضر در جهان 4th بزرگترین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

فرانسه مرگ و میر از coronavirus افزایش 348 به 26,991 در شنبه سبقت اسپانیا برای تبدیل شدن به کشور با جهان چهارم بالاترین تعداد مرگ و میر پس از ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و ایتالیا.

داده های رسمی تا به حال نشان داد فرانسه coronavirus تلفات رای انتهایی اسپانیا را از نزدیک برای چند هفته با هر دو کشور’ عوارض بالا 22,000 پس مارس 24 و اسپانیا کمتر از 100 بیشتر از فرانسه در طول چند روز هفته گذشته است.

روز سه شنبه ایالات متحده Covid-19 مرگ و میر در ایستاده بود 80,606 بریتانیا در 32,065 و ایتالیا در 30,911. اسپانیا به دنبال آن فرانسه با 26,920.

در روز دوم پس از سست شدن سخت در سراسر کشور مستند به جلوگیری از شیوع کروناویروس سرایت رئیس امانوئل پاکسازی دولت تصریح کرد که آن را آماده برای تشدید محدودیت دوباره اگر لازم است.

دولت “deconfinement” هماهنگ کننده ژان کستکس قانونگذاران گفت که برای اولین بار از 36 ساعت کاهش رفته بود به عنوان برنامه ریزی شده است و بزرگترین چالش در حفظ اجتماعی فاصله به عنوان سدی در برابر انتقال ویروس شد حمل و نقل عمومی در مناطق پر جمعیت.

“ما باید با در نظر گرفتن احتمال معکوس پایان مستند. اگر شاخص های خاصی رو به زوال ما را سفت اقدامات دوباره احتمالا در منطقه ای اساس” کستکس گفت.

تا پایان روز دوشنبه دولت در حال حاضر مصرف الکل ممنوع همراه محبوب کانال Saint-Martin منطقه در شرق پاریس که در آن گروه از افراد جوان مشتاقانه socialised در تماس نزدیک با یکدیگر در برابر قوانین.

دولت ملی است و همچنین نگه داشتن محبوب پاریس پارک مانند Jardin du Luxembourg بسته با وجود تماس های از شهردار Anne Hidalgo برای باز کردن آنها را به پاریسی – بسیاری از آنها زندگی می کنند در تنگ آپارتمان بدون بالکن یا تراس – فضای بیشتری برای پاهای خود را دراز.

وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: تعدادی از مردم در بیمارستان با Covid-19 عفونت کاهش یافت و دوباره به 21,595 از 22,284 روز دوشنبه ادامه بی وقفه روند رو به پایین است که چهار هفته به طول انجامید.

تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه – کلید اندازه گیری از یک سیستم بهداشت و توانایی برای مقابله با این بیماری همه گیر — همچنین ادامه آن روند نزولی در حال سقوط توسط 170 یا 6.3% به 2,542 فتح کرد گرفته شد از بیش از 7000 در اوایل ماه آوریل در اوج بحران است.

تعداد تایید coronavirus موارد افزایش 708 به 140,227 روز سه شنبه از 456 روز دوشنبه. از جمله 37,988 احتمالی موارد تا 94 تعداد کل تایید شده و احتمالی موارد افزایش 802 به 178,225 قرار دادن فرانسه در مکان ششم در سراسر جهان توسط آن اندازه گیری.

دولت گفته است: “در نظر قفل کردن کشور دوباره اگر روزانه عفونت های جدید بالاتر از 3000 دوباره. در گذشته شش روز مورد تعداد افزایش یافته است و حدود 670 در هر روز به طور متوسط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>