انجماد دا/DR پیاده روی ‘, حساس, غیر انسانی’, دولت باید کنار قطار گلوله: راهول گاندی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 24 سال 2020 4:08:01 pm

Dearness Allowance, DA frozen, Dearness Allowance frozen, Rahul Gandhi on DA, Rahul Gandhi on dearness allowance, India news, Indian Express منابع دولت گفت: پس انداز در حساب از انجماد از این اقساط از دا و دکتر به دولت مرکزی کارکنان و بازنشستگان خواهد بود Rs 37,530 کرور روپیه در سال مالی جاری و 2021-22.

یک روز پس از آنکه دولت تصمیم به توقف افزایش در dearness کمک هزینه (DA) و dearness امداد (DR) برای دولت مرکزی کارمندان و بازنشستگان تا جولای 2021 سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی نامیده می شوند این حرکت به عنوان “حساس” و “غیر انسانی”است.

این Wayanad MP بیشتر گفت: به جای “صدمه زدن به” طبقه متوسط کارمندان و بازنشستگان دولت باید کنار قطار گلوله و مرکزی ویستا خوبی توسعه پروژه های به صرفه جویی در پول برای مبارزه با کروناویروس.

توضیح داد: به پیاده روی در Dearness کمک هزینه کمک به اقتصاد ؟

“این غیر حساس و غیر انسانی در بخشی از دولت به قطع دا مرکزی, کارکنان, بازنشستگان و jawans که در حال خدمت عمومی در حالی که مبارزه با کروناویروس به جای تعلیق گلوله قطار پروژه و مرکزی ویستا زیباسازی پروژه lakhs از کرور (روپیه),” کنگره رهبر راهول گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

روز پنج شنبه دولت مرکزی قرار داده بود در انتظار افزایش در دا 48 لاخ مرکزی کارکنان دولت و دکتر برای 65 لاخ بازنشستگان تا جولای 2021. در حالی که افزایش در حال برگشت برگزار دا و DR در نرخ فعلی ادامه خواهد پرداخت.

جزئیات: اقتصاد رهبری برای انقباض مالی کمتر فضایی برای محرک بزرگ

منابع دولت گفت: پس انداز در حساب از انجماد از این اقساط از دا و دکتر به دولت مرکزی کارکنان و بازنشستگان خواهد بود Rs 37,530 کرور روپیه در سال مالی جاری و 2021-22.

“این وضعیت بی سابقه ای ناشی از COVID-19 همه گیر قرار داده شده بزرگ اضافی در خواست منابع مالی دولت. وجود دارد نیاز به افزایش عمده ای در هزینه های سلامت و همچنین رفاه اقدامات مختلف تحت تاثیر بخش های جامعه از جمله فقیر و آسیب پذیر” منابع گفت: توجیه این تصمیم است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>