آزاد پس از 7 ماه عمر عبدالله: Coronavirus مبارزه اول را مورد بحث J&K بعد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط نوید اقبال | سرینگر | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 5:02:31 am

Freed after 7 months, Omar Abdullah: Virus fight first, will discuss J&K later عمر عبدالله به دنبال انتشار دیگران برگزار شده در داخل و خارج J&K. (Express)

ده روز پس از پدرش فاروق عبدالله عبدالله بازداشت شد, لغو با, Jammu and Kashmir, دولت, سابق, J&K وزیر و همایش ملی رهبر Omar عبدالله منتشر شد از سرینگر تابعه زندان در Hari Niwas جایی که او برگزار شد و بیش از هفت ماه است.

عبدالله سوار راه دور از هری Niwas در Gupkar جاده به محل اقامت خود را در همان جاده است. او بازداشت شده بود پیش از اوت 5 اعلام پایان J&K ویژه وضعیت در ماده 370 و آن تقسیم به دو جدید اتحادیه سرزمین.

در ماه فوریه عبدالله متهم شد و تحت امنیت عمومی عمل همراه با رئیس سابق وزیر و PDP رهبر Mehbooba مفتی که همچنان تحت بازداشت است.

ورزشی ریش عبدالله پا خارج در 1.25 pm به ایجاد یک بیانیه. “در دوره بازداشت من تا به حال فکر زیادی در مورد آنچه که من می خواهم بگویم J&K به عنوان یک دولت شکسته شد تا به دو اتحادیه سرزمین و آنچه من می خواهم بگویم در مورد تغییر در وضعیت جامو و کشمیر.”

گفت: او در طول صحبت در مورد سیاست و این وضعیت در J&K پست اوت 5, Omar خواستار آزادی کسانی که از J&K زندانی در زندان های خارج از دانشگاه تهران.

“دو چیز وجود دارد در نظر گرفته شود ، یکی از ما باید به مبارزه با کروناویروس. دوم همه ما افرادی که زندانی در زندان چه در داخل و یا خارج J&K. در این زمان دشوار است, این مرکز باید آنها را آزاد کند و آنها را به خانه آورد. این است که من به صورت جدی درخواست تجدید نظر به مرکز به محدودیت در ارتباطات اگر هیچ چیز دیگری لطفا بازگرداندن 3G/4G.”

هشدار در برابر گسترش Covid-19 عبدالله گفت: “کسانی که هنوز در بازداشت آن است که آیا Mehbooba مفتی من از همکاران همایش ملی PDP و یا هر حزب دیگر و بسیاری دیگر که نه متعلق به هر سازمان باقی می ماند زندانی پس از اوت; در این زمان دشوار است آنها باید مجاز به بازگشت به خانواده خود را.”

برجسته سختی مواجه شده و مردم از دانشگاه تهران در این دوره از هشت ماه گذشته عبدالله عبدالله گفت: “این که آیا آن است که 370 یا 35A یا UT وضعیت و یا آن انشعاب ما خواهد شد بحث در مورد این که ما باید در مقابله با این بیماری است.”

ارسال آزادی خود را سفارش و یک عکس نشان دادن او را در ماشین خود عبدالله گفت در توییتر “232 روز پس از بازداشت امروز من در نهایت در سمت چپ هری Niwas. آن را بسیار متفاوت جهان امروز به یک وجود داشته است که در تاریخ 5 اوت 2019.”

او همچنین خود را تغییر توییتر زیستی برای اضافه کردن “سابق PSA سیاسی detinue” به مشخصات خود را.

همراهی سنگین امنیتی او پس از آن راه می رفت به پدرش اقامت برای ناهار از جایی که او با ارسال یک عکس با پدر و مادر خود را. در توییتر او تشکر خواهر خود را وکیل او و تیم حقوقی برای “گرفتن مبارزه در برابر ظالمان PSA بازداشت به SC”.

PSA پرونده تشکیل شده است که بر اساس عبدالله را بازداشت خود اشاره کرد “برای نفوذ در مردم به هر علت می تواند سنجیده از این واقعیت است که او قادر به متقاعد کردن رای دهندگان خود را به بیرون آمدن و رای دادن در اعداد بزرگ حتی در اوج ستیزه جویی و نظرسنجی تحریم”. قبل از مه او برگزار می شد تحت مقررات بازداشت پیشگیرانه در بخش 107 از CrPC. در ماه مارس عبدالله جشن تولد 50 خود را در حالی که در بازداشت است.

استقبال Omar انتشار سیاستمداران همچنین خواستار آزادی رهبران دیگر در دولت است. “پس از هشت ماه کاملا غیر قابل توجیه بازداشت ما خوش آمدید انتشار عمر عبدالله. بلافاصله Mehbooba مفتی شاه Faesal و هزاران نفر دیگر بازداشت در داخل و خارج J&K باید آزاد شود. با توجه به مهاجرت گسترده سرکوب بیش از COVID19 این است که یک امری” CPM دبیر Sitaram Yechury گفت در توییتر.

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra نیز به توییتر گرفت: “خیلی خوشحال به یاد بگیرند که @omarabdullah را خلاف قانون اساسی و غیر دموکراتیک بازداشت باطل شده در گذشته است. آن زمان دولت اتحادیه بازیابی دموکراتیک و حقوق اساسی مردم جامو و کشمیر به عنوان به خوبی.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>