فرانک لمپارد می خواهد ‘جمعی نشسته’ بیش از VAR مجادلات

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جدا از لیورپول بسته بندی لیگ برتر عنوان تنها دیگر غیر قابل اجتناب در مورد راه اندازی مجدد فصل شده است VAR جنجال و در این هفته ارائه شده آن را در پیک.

West Ham United مدیر دیویس مویس بود “خارج می گردند” پس از توماس Soucek اعتصاب بود chalked برای یک آفساید تصمیم گیری است که در زمان نزدیک به چهار دقیقه برای ور به مرتب کردن.

یک روز بعد از آن بود که خوزه مورینیو را به نوبه خود به نگاه مات و مبهوت بعد از هری کین را به گل تساوی در شفیلد یونایتد بود محو به عنوان VAR رسمی مایکل الیور تصمیم گرفت که لوکاس مورا بازو ساخته شده بود در تماس با توپ در ساخت.

برزیل Moura تا به حال در واقع خراب شده بود و کشویی بی پروا در سراسر چمن زمانی که یک شفیلد یونایتد مدافع لعنتی توپ در برابر او از نقطه خالی محدوده توپ و سپس چرخش به کین که شات صفحه اصلی.

Sheffield United مدیر کریس وایلدر که تا به حال مقدار زیادی از نارضایتی با ور در این فصل از جمله مجاز و هدف در تاتنهام sympathised خواستار تصمیم مسخره است.

سابق لیورپول و تاتنهام بازیکن جیمی ردنپ کار به عنوان یک آسمان ورزش دانشمند گفت: این بدترین تصمیم او تا کنون دیده می شود و این حس مشترک رفته بود از پنجره به بیرون.

پزشکی قانونی استفاده از VAR برای اعمال زمان آفساید و هندبال قوانین بوده و بزرگترین گله.

“ما نیاز به یک انعکاس در پایان فصل یک جمعی نشسته — مدیران, بازیکنان, داوران هر کسی که دوست دارد بازی — به عنوان ورودی دریافت و آن را نزدیک به جایی که ما می خواهیم آن را به” تیم فرانک لمپارد گفت: در روز جمعه.

اورتون مدیر کارلو آنچلوتی به توافق رسیدند که آن را به عنوان یک مورد در مورد قوانین به عنوان VAR.

“این واقعا پیچیده و تصمیم گیری های دشوار اما این تصمیم آنها ساخته شده می آید از قوانین که در محل در حال حاضر” او گفت: از تاتنهام را مجاز و هدف است. “شاید در پایان فصل ما می توانیم فکر می کنم در مورد تغییر این نوع از حکومت است.”

لستر سیتی را برندان راجرز نیز به نام حس مشترک اعمال می شود. “این در حال تبدیل شدن بسیار قانونی و ما شروع به از دست دادن روح از بازی های ما,” او گفت:.

کریستال پالاس مدیر روی هاجسون گفت: هر دو Soucek و کین را مجاز اهداف سخت شده بود به درک.

“VAR تا به حال بسیار بد هفته,” او گفت:.

سابق لیگ برتر داور پیتر والتون گفت: تاتنهام را مجاز و هدف ریشه از تغییر قانون در آورده و پس از آنها بهره مند در سال گذشته لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی زمانی که Fernando Llorente کراوات هدف برد اجازه داده شد با وجود مسواک زدن توپ بازوی خود را.

فوتبال قانون سازان IFAB پس از آن تغییر هندبال قانون می گویند که اگر توپ حمله یک بازیکن دست آرنج یا بازو — به طور تصادفی و یا در غیر این صورت — در ساخت تا به یک هدف از آن خواهد شد را رد کرد.

“این بازی ممکن است بی درنگ IFAB به نگاه دوباره در چگونه هندبال در حال تنبیه کنید,” والتون نوشت: در زمان. “اما در نامه ای از قانون به عنوان آن نوشته شده است تاتنهام می تواند بدون شکایت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>