فرانک لمپارد می گوید مسیحی Pulisic مطرح شده خود را بازی در چلسی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چلسی مدیر فرانک لمپارد معتقد است مسیحی Pulisic گرفته است بازی خود را به سطح دیگری پس از به جلو به ثمر رساند در روز سه شنبه 3-2 لیگ برتر پیروزی کریستال پالاس.

این زن 21 ساله که شد گران قیمت ترین بازیکن فوتبال آمریکایی که او پیوست و چلسی در ژانویه 2019 برای 64 میلیون یورو ($72.18 میلیون) است متزلزل کردن adductor آسیب به نمره سه گل در پنج بازی.

پرسید چقدر مهم Pulisic بود لمپارد گفت: آسمان ورزشی: “بسیار مهم است. او استعداد زیادی ما می دانیم که. او به اینجا آمد در شروع فصل در شرایط دشوار … تا به حال واقعا در حال استراحت.

“اما او شروع به بازی واقعا خوبی برای ما و در حال حاضر او منتقل شده است بازی خود را به سطح دیگری ندارد و فقط او توسط مردم اما واقعی محصول نهایی.

“بالا حمله بازیکنان در جهان اهداف نمره و نمره اهداف به طور منظم است که برنده بازی … در حال حاضر او در حال انجام است که پس از من با او خوشحال است.”

Pulisic لیگ چوب خط حساب کردن در این فصل می ایستد در هشت گل از 16 شروع به بالا بردن انتظارات در میان طرفداران که او می تواند رسیدن به همان سطح سابق باشگاه طلسم Eden Hazard.

“من نمی قرار دادن هر گونه محدودیت بر او بنابراین او مرا شگفت زده کرد” لمپارد اضافه شده است.

“من می دانستم که استعداد او بود و من می خواستم به او کمک کند هنگامی که او برای اولین بار در اینجا به دلیل ماهیت فیزیکی لیگ. من تا به حال به مدیریت او و پس از آن متاسفانه او آسیب بد.

“اما گرسنگی که او با کیفیت است که او را از نشان و محصول نهایی شده است بیشتر خشنود جنبه. پس از راه اندازی مجدد او شده است فوق العاده است.”

سوم قرار چلسی سفر به شفیلد یونایتد در روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>