فرانک لمپارد افتخار چلسی پاسخ به کروناویروس بحران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چلسی مدیر فرانک لمپارد معتقد است که تیمش می تواند افتخار از پاسخ خود به کروناویروس بحران است.

لندن باشگاه به سرعت ارائه شده با استفاده از یک هتل در استمفورد بریج ورزشگاه به سلامت کارگران یک بار در لیگ برتر مسابقات بودند به حالت تعلیق در ماه گذشته و وعده داده اند برای مطابقت با تمام کمک های مالی برای استفاده داخلی موسسه خیریه پناه در طول شش هفته کمپین جمع آوری کمک مالی.

بر خلاف تعدادی از دیگر باشگاه های لیگ برتر چه کسانی را جذب, انتقاد با استفاده از انگلستان حکومت کردند طرح پرداخت غیر بازی, کارکنان, چلسی تا کنون تصمیم گرفت در برابر استفاده از پول است.

“من بسیار افتخار می کنم به مدیر این باشگاه با چلسی به کار گرفته اند آن را” لمپارد گفت: آسمان ورزشی.

“آنها خیلی سریع به پاسخ با کمک از هتل ها و تاپیک های زیادی در بیشتر کار های خود را با بنیاد با لینک یو پی اس و با تماس گرفتن با طرفداران.

“وجود دارد بسیاری از مردم در چلسی که واقعا ایستاده بود.”

لیگ برتر بازیکنان شده بود در شلیک از سیاستمداران برجسته از جمله انگلستان وزیر بهداشت مت, Hancock, برای موافقت با کاهش دستمزد.

یک صندوق تاکنون راه اندازی لیگ برتر ستاره های که در آن آنها اهدا خواهد شد برای کمک به خط مقدم کارگران در خدمات بهداشتی و, مذاکرات بیش تعویق انداختن حقوق و دستمزد در حال انجام در تعدادی از باشگاه های.

“بازیکنان فوتبال را امتحان کنید و انجام کار درست” اضافه شده Lampard. “من فکر می کنم آنها نیاز به برخی از زمان و سیاستمداران شروع به پریدن تفنگ در حالی که همه چیز در حال آماده شد. باعث تاسف است که تصویر رو رنگ شده است.”

با این ویروس هنوز به اوج در انگلستان فصل لیگ برتر شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق در هیچ تاریخ و حتی برای باشگاه به بازگشت به آموزش.

در این میان بازیکنان نیاز به حفظ تناسب اندام در خانه, اما لمپارد با احتیاط از یک بازگشت سریع به عمل هنگامی که محدودیت ها برداشته.

باشگاه های آلمان در حال حاضر بازگشت به آموزش در گروه های کوچک با امید بوندسلیگا می توانید راه اندازی مجدد در پشت درهای بسته در ماه آینده.

طرح های مشابه ساخته شده اند و برای لیگ برتر برای تکمیل فصل بدون طرفداران در مسابقات در طول ماه های تابستان است.

“آن را به چالش کشیدن که در آن بی سابقه است و ما نمی دانیم که چه مدت آن را برای رفتن برای” گفت: لمپارد.

“ما در حال تلاش برای ماندن در تماس با بازیکنان است. در فوتبال ما خیلی مورد استفاده قرار گیرد به برنامه ها و روال و این کاملا متفاوت است.

“ما ممکن است کوتاه از فصل آینده تا بازیکنان نیاز به آماده می شود. اما آنها حرفه ای هستند بنابراین شما باید به اعتماد که آنها می خواهند به بازگشت به عنوان به خوبی به عنوان آنها می توانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>