فرانک لمپارد چلسی را تحسین کرد مردان از جراحی پس از کامل راه اندازی مجدد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چلسی مدیر فرانک لمپارد معتقد است بازیکنان خود نشان داده اند فولاد به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن نتایج و توسعه استعداد تبدیل گلزن شانس در کامل راه اندازی مجدد به 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

لمپارد که چلسی طرف رزرو یک نیمه نهایی جام حذفی نقطه 1-0 پیروزی لستر سیتی در تعطیلات آخر هفته نیز هدایت این تیم به لیگ برتر پیروزی بر استون ویلا و دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی.

در حالی که برخی از باشگاه انگلیسی, تلاش برای رفتن از سرگیری اوایل این ماه در چلسی را به ثمر رساند با پنج گل در سه بازی به عنوان آنها همچنان به جمع آوری شتاب برای فصل اجرا در.

“من خوشحال هستم برای برنده شدن بازی با عناصر از بازی های ما بازی به خصوص دو مورد اول” لمپارد یک کنفرانس خبری گفت جلوتر چلسی لیگ clash لندن در برابر رقبای West Ham United روز چهارشنبه.

“ما نشان داد فولاد در برابر منچستر سیتی, این چیزی است که ما باید بهبود یابد و بهتر است در.

“ما تا به حال بسیاری از بازی های که در آن ما تا به حال شانس اما تبدیل نمی شود. ما نشان داده اند یک چشم خوب آن را (پس از راه اندازی مجدد). ما زیادی ایجاد شده است. ما به ثمر رساند به طور منظم تر و ما را برای تلاش بیشتر است.”

چلسی دو خریدهای جدید تیمو ورنر و حکیم Ziyech رسما به عضویت این باشگاه در روز چهارشنبه با لمپارد در حال حاضر در حال کار کردن طرح ادغام این جفت ارز به تیم اول تیم ملی.

Ziyech و ورنر می رسند از آژاکس آمستردام و RB لایپزیگ بود اما فاقد شرایط لازم برای بازی با چلسی برای بقیه فصل جاری.

“حکیم تا به بازی در حالی که برای و تیمو به پایان رسید در آخر هفته” لمپارد اضافه شده است.

“ما را به تدوین و فرموله کردن یک طرح برای آنها که نگاه متفاوت به صورت جداگانه و من به شما تصمیم می گیرید که چگونه آن را به نظر می رسد در زمین آموزش, آیا این بدان معناست که مخلوط کردن با تیم ملی و یا برخی از کار فیزیکی در کوتاه مدت برای خود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>