فرانسیس Tiafoe است coronavirus خروجی آتلانتا تنیس رویداد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرانسیس Tiafoe دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و خارج از همه آمریکایی تیم جام مسابقات تنیس.

Tiafoe برنامه ریزی شده بود به صورت Tennys Sandgren در روز شنبه در تعطیلات آخر هفته از مسابقات شامل هشت بالا مردان آمریکایی را بازیکنان در زمان زندگی تناسب اندام در هتل هفت افراز گوشه. این رویداد است که اجازه می دهد تعداد محدودی از طرفداران و نه نیاز به ماسک هر چند آنها را در صورت درخواست.

Tiafoe را شکست داد و Sam Querrey روز جمعه بود اما نشان دادن علائم بعد از بازی و یک تست مثبت بود.

Tiafoe یک 22 ساله که رسیده 2019 استرالیا یک چهارم سمت چپ سایت رویداد و جایگزین شد کریستوفر Eubanks. Tiafoe شد کاپیتان تیم ستاره بازی در مقابل جان ایسنر تیم راه راه.

برتر نواک جوکوویچ و سه نفر دیگر از بازیکنان حرفه ای تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازی در یک شبیه نمایشگاه رویداد در اروپا است. حرفه ای تنیس تورهای در حال معلق تا مرداد.

شماره 81-رتبه Tiafoe در توییتر نوشت که او تا به حال شده است آموزش در فلوریدا و تا به حال آزمایش منفی وجود دارد به تازگی به عنوان یک هفته پیش. او گفت که او آغاز کرده قرنطینه پروتکل توصیه می شود توسط این مسابقات کارکنان و خواهد شد در هفته آینده.

مسابقات گفته آنها آغاز شده بود تمیز و بهداشتی این مراسم در سایت همراه با هشدار به افرادی که ممکن است در معرض.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>