فرانسه کلیسای جامع نوتردام به بازسازی شود و همان است که قبل از

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کلیسای جامع نوتردام را بازسازی خواهد شد تنها راه آن ایستاده بود قبل از سال گذشته آتش سوزی ویرانگر.

بدون شنا کردن در استخر و یا باغ آلی بر روی پشت بام قرون وسطی پاریس بنای تاریخی و یا معاصر شیشه منار مخروطی و یا دیگر تاب مدرن. و به ماندن در طول تاریخ دقیق آن را دوباره ساخته شود با به طور بالقوه سمی منجر شود.

که حکم رسیده و توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کلیسای جامع را حال و روز معماری و به طور کلی مسئول عظیم پروژه های بازسازی برای یکی از ارزشمند ترین نشانه.

پاکسازی که می خواهد نوتردام بازگشایی در زمان بازی های المپیک 2024 بود در ابتدا تحت فشار قرار دادند برای لمس معاصر در بالای کلیسای جامع باعث چشم نواز از طرح های معماران در سراسر جهان است.

اما پاکسازی اطراف آمد به سنت استدلال و تایید بازسازی برنامه ای برای قرن 12 بنای تاریخی که ارائه شد پنج شنبه, با توجه به بیانیه ای از سازمان دولتی نظارت بر پروژه.

این طرح شامل بازآفرینی قرن 19 spire توسط Viollet Le Duc که سقوط در آتش “به نفع وفاداری به این بنای تاریخی را شکل و مرمت کلیسای جامع در آخرین دولت” بیانیه ای گفت:.

این بدان معناست که دولت نوتردام بود در بعد از ظهر 15 آوریل 2019 قبل از آتش سوزی در زیر آن سقف سرنگونی آن spire مصرف سقف و تهدید رز-پنجره برج های دوقلو که در حفظ و کلیسای جامع نشسته.

بیش از یک سال بعد این ساختار همچنان ناپایدار است. از آن زمان نزدیک به یک سال برای روشن کردن خطرناک منجر مانده منتشر شده در آتش و برای رسیدن به نقطه ای که در آن کارگران می تواند شروع به از بین بردن جنگل بود که در محل قبل از آتش قبلی نوسازی تلاش است. واقعی بازسازی نمی شود و تا سال آینده.

بازسازی طرح ارائه پنج شنبه می گوید آن را تکرار اصلی مواد “برای تضمین صحت هماهنگی و انسجام در این شاهکار هنر گوتیک.”

این مواد در اصل شامل تن از سرب است که افزایش نگرانی در میان بهداشتی و زیست محیطی قرار گرفتند. سمی سرب spewed توسط آتش مجبور مدارس در منطقه نزدیک و باعث طولانی زحمت کش پاکسازی تلاش تاریخی محله در جزیره ای در مرکز پاریس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>