فرانسه سرعت هواپيمايی جت جنگنده تحویل در نیروی هوایی اسرائیل را ‘درخواست ویژه’

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در یک اقدام “درخواست ویژه” توسط نیروی هوایی هند برای سرعت بخشیدن به تحویل هواپيمايی جت های جنگنده فرانسه بازسازی تقویم برای تامین هواپیما به هند در یک سرعت سریع تر مردم آشنا با تحولات روز دوشنبه گفت:.

هند در حال حاضر در یک stand-off با چین در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh بخش.

شش هواپيمايی هواپیماهای جنگنده هستند به احتمال زیاد به زمین در صفحه اصلی پایگاه خود را در امبلا در جولای 27 — به جای چهار که در ابتدا برنامه ریزی شده تحویل داده می شود در دسته اول — فرانسه به عنوان گام تا تلاش برای دیدار با نیروی هوایی اسرائیل را در شرایط فوری گفت: یکی از افراد ذکر شده در بالا صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن. یک IAF سخنگوی حاضر به تایید یا رد این توسعه است.

هند دستور داد 36 هواپيمايی جت از فرانسه در یک معامله به ارزش 59,000 تومان کرور روپیه در ماه سپتامبر 2016 به عنوان خرید اضطراری به دستگیری نگرانی اسلاید در نیروی هوایی مبارزه با قابلیت های.

“ما می دانیم که حدود 10 هواپيمايی جت آماده هستند در هواپیما تولید کننده داسو حمل و نقل هوایی را Merignac تسهیلات. آماده سازی برای پرواز شش هواپيمايی جت به هند در ماه جولای پایان با یک توقفگاه بین راه در Al Dhafra پایگاه هوایی در نزدیکی ابوظبی در امارات متحده عربی. جت خواهد بود پرواز توسط خلبانان گفت:” دوم شخص ذکر شده در بالا و نیز اینکه در خواست نامش فاش نشود.

تمام 10 نفر از جنگجویان در حال تحویل در دسته اول به عنوان برخی از جت های مورد نیاز در فرانسه به قطار هوایی خدمه او گفت:.

برجسته

  • دو موتور جت است که قادر به انجام انواع ماموریت ها – زمین و دریا حمله و دفاع هوایی و برتری هوایی شناسایی و حمله هسته ای بازدارندگی.
  • آن را می تواند انجام بیش از نه تن از سلاح به عنوان بسیاری به عنوان 14-امتیاز.
  • دو هواپيمايی اسکادران خواهد شد در امبلا در هاریانا و Hasimara در بنگال غربی و پوشش غربی و شرقی جبهه.
  • هند جنگنده مجهز خواهد شد با شهاب beyond-visual-range موشک های ساخته شده توسط اروپا دفاع عمده MBDA سیستم های موشکی.
  • شهاب هیچ فرار از منطقه تبلیغ می شود سه بار بیشتر از زمان medium range air-to-air missiles.
  • هند خاص پیشرفت در جت شامل helmet-mounted sight, radar warning receivers پرواز ضبط داده ها با ذخیره سازی به اندازه کافی برای 10 ساعت از داده های مادون قرمز جستجو و ردیابی سیستم های jammers و سرد موتور قابلیت شروع به کار از ارتفاع بالا پایگاه.

نیروی هوایی فرانسه خواهد سوخت گیری, هند مبارزان با استفاده از آن Airbus A330 چند نقش تانکر حمل و نقل (MRTT) هواپیما در راه خود را به Al Dhafra از کجا سوختگیری هوایی پشتیبانی می شود انتظار می رود ارائه شده توسط IAF را IL-78 refuellers دوم شخص گفت.

کارشناسان گفت: تسریع تحویل هواپيمايی جت معناداری توسعه در میان مداوم آمریکا با چین است.

“این خوب است که هواپيمايی تحویل است که سریع به عنوان آن operationalisation در اینجا می توانید جستجوی پیشرفته. از آنجا که ما برای مسافت های طولانی در شمال ما مرزهای خود را در دسترس با جنگنده ها را اضافه کنید به آن حمله بالقوه” گفت: Air معاون مارشال Manmohan بهادر (retd) اضافی و مدیر کل مرکز نیروی هوایی مطالعات.

جدا از دسته اول, آینده, تحویل هواپيمايی مبارزان نیز در حال تسریع گفت: اولین فرد ذکر شده در بالا.

با توجه به اصلی برنامه تحویل اولین 18 جت (از جمله چهار در دسته اول بودند) برای تحویل به نیروی هوایی اسرائیل در فوریه سال 2021 با بقیه انتظار می رود در ماه آوریل-مه 2022.

فرانسه تحویل به هند اولین هواپيمايی جنگنده طی مراسمی با حضور وزیر دفاع Rajnath Singh و همتای فرانسوی خود فلورانس Parly در Merignac در اکتبر 8 سال گذشته است.

جنگنده ها مطرح شده است و آن گارد برای مقابله با هر گونه نظامی تحریک توسط چینی نیروها و پایگاه های رو به جلو بوده اند دستور داده بود در بالاترین وضعیت هشدار است. به غیر از سوخو-30s و ارتقا یافته میگ-29 جنگنده جت جنگنده عامل آپاچی AH-64E حمله هلیکوپتر و CH-47F (من) Chinook چند ماموریت هلیکوپتر — هر دو وارداتی از ایالات متحده — در منطقه است.

جنگنده ها و ارتش هند مستقر کرده اند خود را به سیستم های دفاع هوایی در شرق لاداخ حتی به عنوان PLA-نیروی هوایی فعال کرده چند تا از پایگاه های آن در سین کیانگ و تبت منطقه خودمختار با جت های جنگنده به طور منظم ساخت یک نمایش قدرت در عکاسی ناحیه چانه به گزارش هندوستان تایمز روز یکشنبه.

هر دو کشور هند و چین را به طور قابل توجهی تقویت شده خود را با استقرار جت های جنگنده و هلیکوپتر و تانک های سنگین توپخانه و موشک در منطقه است که دست آورد های گسترده جهانی توجه در هفته های اخیر به خصوص پس از خونریزی به همراه لاک در Galwan دره در 15 ژوئن است که در آن 20 سربازان هندی فوت در حین انجام وظیفه. یک تایید نشده تعداد از نیروهای نظامی نیز کشته شدند در Galwan دره نزاع و جدال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>