فرانسه را برمی گرداند به پای صندوق های رای برای انتخابات شهرداری; Prez پاکسازی چهره فاتح

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

فرانسه ظهور از ماه از coronavirus مستند به رای روز یکشنبه در یک تاخیر در دور دوم انتخابات شهرداری ها با نظر سنجی نشان می دهد وخیم نتیجه برای رئیس جمهور امانوئل پاکسازی که می تواند موفق به برنده شدن در هر شهر بزرگ است.

یک سال پیش پاکسازی امیدوار بود که انتخابات محلی کمک خواهد کرد لنگر جوان خود را در شهرها و شهرستانها در سراسر فرانسه از جمله پاریس جلوتر از پیش بینی 2022 حضور در انتخابات مجدد. اما اخیرا ریاست جمهوری مشاوران شده است بازی کردن انتظارات است.

در پایتخت این انتخابات بزرگترین جایزه نشسته سوسیالیستی شهردار Anne Hidalgo در مسیر است برای راحت پس از پیروزی یک shambolic عملیات پاکسازی و La Republique en Marche (LaRem) ،

در ضمن سبزی پیش بینی شده به انجام خوبی در شهرستانها مانند لیون, مارسی و بوردو گاهی اوقات در اتحاد با چپ ساختمان در حرکت آنها ایجاد شده در سال 2019 را در انتخابات پارلمانی اروپا. در پرپینان, Marine Le Pen را راست ممکن است کنترل خود را برای اولین بار در شهرستان با جمعیت بیش از 100 ، 000.

فرانسه فشرده پیش رو با دور اول انتخابات شهرداری ها در اواسط ماه مارس کمتر از 48 ساعت قبل از پاکسازی تحمیل شده یکی از اروپا و دقیقترین مستندات مجبور تاخیر طولانی قبل از دور دوم.

“ما را مراقب باشید. ما همیشه می توانید ما را به خود قلم پوشیدن یک ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده ژل اظهار داشت:” پاریس بازنشسته مسیحی Courtot.

پاکسازی گفت: “دوباره” ریاست جمهوری خود و در حال حاضر یک برنامه ریزی دقیق ماه آینده برای نهایی دو سال از حکم خود.

یک ترمیم کابینه است که به طور گسترده ای انتظار می رود با بزرگترین سوال-علامت گذاری روی آینده از پاکسازی محبوب نخست وزیر ادوارد فیلیپ. فیلیپ در حال اجرا است برای کار های قدیمی به عنوان شهردار Le Havre.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>