چهار تست در هند به من دیدگاه جدید در بازی: استیو اوکیف

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

استرالیا از عنکبوتی که تار میتند استیو اوکیف که به تازگی بازنشسته و از کلاس اول کریکت گفت که بازی چهار-آزمون مسابقات در برابر هند به او یک چشم انداز جدید در طولانی ترین فرمت از بازی.

“قادر بودن به بازی آن چهار تست در هند به من داد یک دیدگاه جدید در این بازی به بازی چهار بازی بازگشت به عقب و نگاهی به بازی از طریق یک لنز های مختلف,” کریکت.com.au مظنه اوکیف عنوان کرد و گفت.

“تست کریکت را نه لزوما در مورد بازی نیز یک بار آن را در مورد انجام آن را به طور مداوم بیش از سه یا چهار بازی ها,” او اضافه شده است.

چهار سری بازی برابر هند در سال 2017 آغاز شد و با یک استرالیایی برنده شدن در پشت اوکیف بولینگ heroics در پونا.

نیو ساوت ولز سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند به پایان رسید و با 12 درها به استرالیا کوبید هند توسط 333 اجرا می شود.

با وجود استرالیا برنده اولین آزمون هند مسجل آزمون سری 2-1.

“من صادق بودن در مورد آن سری تست در برابر هند من را دریافت نمی کند بهتر است به عنوان این سری در رفت و آنها (هند مورد) تکامل یافته و بهتر در مواجهه با من و من فکر می کنم که چالش واقعی است” اوکیف گفت:

“آن را به من دیدی نسبت به” شما را به بهتر از آنچه بود به شما اگر شما می خواهید را به نفع خود سری در برابر آن بچه ها” او اشاره کرد.

اوکیف که در زمان 301 کلاس اول درها به طور متوسط در 24.66 به پایان رسید اولین کلاس حرفه ای در آوریل 5 پس از که با توجه به قرارداد جدید توسط خود دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>