چهار نفر جان سالم به در ماه شناور در اقیانوس آرام را با خوردن نارگیل و نوشیدن آب باران در مصیبت که و کشته شدن هشت نفر از اصحاب خود از جمله یک کودک به گزارش روز چهارشنبه گفت.

گروه, از پاپوآ گینه نو را Bougainville استان بر این باور هستند که باید صرف 32 روز در دریا.

جزایر ستاره نیوز گزارش گروه مجموعه ای از Bougainville در دسامبر 22, قصد, جشن کریسمس در کارترت جزایر در حدود 100 کیلومتر (62 مایل) به دور است.

اما بازمانده Dominic Stally گفت: خود را کوچک قایق واژگون و تعدادی از گروه غرق شدند.

بقیه موفق به حق این کشتی اما وجود دارد بیشتر مرگ و میر آنها به عنوان شناور در از راه دور آب در رحمت قدرتمند جریانهای اقیانوسی است.

“ما چیزی می تواند انجام دهد با بدن مرده خود را, ما فقط باید به اجازه رفتن از آنها را در دریا,” او به این روزنامه گفت.

“یک زن و شوهر از دست داده اند و چپ خود را در پشت نوزاد و من یکی که برگزار می شود بر روی نوزاد و بعد از آن نوزاد مرده به عنوان به خوبی.”

Stally گفت: تعدادی از کشتی های ماهیگیری گذشت نزدیک و بدون توجه به آنها تا زمانی که آنها در نهایت برداشت در ژانویه 23 خاموش کالدونیای جدید دست خوش پیشامد میشه بعد از حدود 2000 کیلومتر.

به Star News گفت: بازماندگان شامل دو مرد یک زن و یک دختر در سن حدود 12.

آنها کاهش یافته است در هنیرا پایتخت جزایر سلیمان روز شنبه گذشته و ترخيص شدند به مراقبت از پاپوآ گینه نو را به کمیساریای عالی جان Balavu پس از دریافت درمان برای کم آبی است.

کمیساریای عالی و پزشکان در هنیرا بیمارستان نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

حماسه داستان زنده ماندن هستند و نه غیر معمول در اقیانوس آرام که در آن جزایر کوچک از هم جدا هستند با وسعت گسترده ای از اقیانوس.

در ژانویه 2014 السالوادور ماهیگیر خوزه Alvarenga شسته تا در Marshalls بیش از 13 ماه پس از او مجموعه ای از مکزیک, west coast با یک همراه و همدم که در طول سفر.

او جان سالم به در با خوردن ماهی خام و گوشت پرنده در حالی که نگه داشتن هیدراته با نوشیدن آب باران لاک پشت های خون و ادرار.

قابل توجه خود را feat ابتدا استقبال با شک و تردید اما او گذشت یک تست دروغ سنجی و بررسی جریانهای اقیانوسی و قایقرانی سوابق حمایت خود را ادعا می کنند.

اندونزی نوجوان جان سالم به در هفت هفته در دریا در سال 2018 پس از خود را کوچک ماهیگیری دام خود را از دست داده moorings و به پایان رسید تا برخی از 2500 کیلومتر دور کردن گوام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su