چهار تعجب می گرداند که ممکن است رخ دهد در WWE Wrestlemania 36

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برای اولین بار در تاریخ رسلمنیا WWE pay-per-view خواهد بود پشت درهای بسته برگزار شد. این تصمیم هفته گذشته پس از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده آمریکا است. WWE همچنین اعلام کرد که نشان می دهد خواهد بود تقسیم به دو روز و انجام خواهد شد در WWE عملکرد مرکز در اورلاندو است. جالب است که گزارش ها نشان می دهد که WWE در حال رفتن به انجام ثبت شده نشان می دهد و مداخله در حال حاضر انجام شده است این هفته خود را.

اما با وجود سکسکه یکی قطعا می توانید انتظار WWE رئیس به تمام اسلحه فروزان و کشش نشان می دهد مانند او انجام داده است بسیاری از بار قبل. “نمایش باید” شناخته شده است به وینس سیاست و با وجود همه شانس کار نمی کند به نفع او به WWE می تواند یک شگفتی و یک نمایش بزرگ از کلاه.

WWE شناخته شده است به پرتاب برخی از تعجب بازده در رسلمنیا و با وجود هیچ مخاطبان این امکان وجود دارد که چهار ستاره افسانه ای ممکن است تکان دهنده ظاهر این سال به عنوان به خوبی. در اینجا امکانات:

1) میک فولی

میک فولی شده است به طور فعال در ذکر رندی اورتن-لبه داستان و ممکن است به این افسانه ممکن است بازگشت در رسلمنیا در برخی از ظرفیت به اعتیاد به مواد مخدره مبارزه است. او حتی ممکن است کمک به یکی از ستاره های بزرگ را به نفع خود بازی.

2) Beth Phoenix

یکی دیگر از سوپراستار شده است که یک بخش فعال از لبه-Randy Orton داستان است لبه همسر و WWE Hall of Famer بث فینیکس. او گذشته بود با گرفتن یک RKO از اورتن در حلقه و می توان انتظار داشت به ظاهر در بزرگترین مرحله برای برخی از انتقام.

3) روندا راسی

روندا راسی گذشته دیده می شد در WWE سواحل در طول سال گذشته مسابقات. او ورود به کشتی حرفه ای پس از یک افسانه ای MMA حرفه ای در UFC راسی به دست آمده موفقیت بزرگ قبل از طرفداران روشن او برای نشان دادن حمایت به بکی لینچ. لینچ را شکست داد راسی (و شارلوت) در مسابقات رویداد اصلی سال گذشته تبدیل به دوگانه زنان قهرمان. در حال حاضر لینچ را راسی را در زندگی واقعی دوستان Shayna Baszler به صورت خام زنان قهرمان در مسابقات. یکی قطعا می توانید انتظار راسی را تکان دهنده ظاهر و کمک به Baszler در تلاش خود را برای طلا.

4) کین

آندرتیکر قرار است به صورت AJ Styles در bonecage بازی (هر که) در رسلمنیا. قوانین مسابقه معلوم نیست در حال حاضر, اما از آن است که انتظار می رود به هیچ رد صلاحیت روبرو می شوند. در چنین سناریو سبک همراه با OC اعضای لوقا پای چوبه دار و کارل اندرسون دارای یک مزیت اضافه شده است. کین ممکن است ظاهر را به کمک آندرتیکر و حتی شانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>