چهار پاکستانی دانش آموزان مبتلا به کروناویروس در ووهان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پاکستان اعلام کرد که چهار نفر از دانش آموزان خود آلوده شده اند با کروناویروس در چین در شهر ووهان مرکز ویروس.

دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت ظفر میرزا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که بیش از 500 پاکستان دانشجويان در مرکزی چین در شهر ووهان.

“چهار دانش آموزان پاکستانی را تایید کرد به کروناویروس” او گفت:. او گفت: نخست وزیر عمران خان خواسته است مقامات به اطلاع خانواده های آنها که دولت را مسئول کامل خود را درمان.

میرزا گفت که هیچ موردی از coronavirus در پاکستان هنوز و چهار نفر مشکوک به داشتن ویروس تحت نظارت و سلامت خود شد بهبود است. پیشتر وزارت امور خارجه گفت که وجود دارد 28,000 دانش آموزان پاکستانی در حال حاضر در چین به غیر از صدها نفر از تجار و بازرگانان.

نخست وزیر خان در حال حاضر کارگردانی یک نشست سطح بالا از سهامداران به برنامه ریزی برای مقابله با هر گونه شرایط اضطراری.

این ویروس تا کنون به کشته و 132 نفر در چین با تایید کل از عفونت در حال حاضر نزدیک به 6000. ووهان شده است تحت مجازی مستند برای روز حمل و نقل معلق و شهروندان گفت: به ماندن در خانه با توجه به گسترش ویروس. چند کشور از جمله هند را به شدت تلاش برای تخلیه شهروندان خود از ووهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>