چهار Covid-19 موارد در Nagpur 1 در گندیا

تعداد Covid-19 موارد در ادامه به افزایش در ناگپور پس از چهار نفر تست مثبت برای عفونت مصرف کل coronavirus موارد نه در ماهاراشترا شهرستان در انتخابات گفت: در روز جمعه.

یک مورد دیگر از Covid-19 شد و همچنین گزارش از همسایه گندیا. نمونه فرد که دارای سابقه سفر خارجی فرستاده شد به ناگپور را مایو بیمارستان برای تست و پیدا مثبت در صبح روز جمعه.

با این موارد وجود دارد 14 Covid-19 بيمار موارد تا کنون در Vidarbha منطقه ماهاراشترا. Ravindra Thakre Nagpur منطقه جمع آوری گفت: از آنها نه در Nagpur چهار در یوتمل و در حال حاضر یکی از گندیا.

چهار نفر از جمله دو زن در ناگپور آزمایش مثبت پس از آنها قرارداد عفونت از یک در حال حاضر مثبت بیمار که در بازگشت از دهلی نو توسط یک قطار در مارس 18.

Thakre گفت: از 43 ساله تاجر از Khamla منطقه در غرب ناگپور محل که در بازگشت از دهلی آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس در روز پنج شنبه. او شکایت کرده بود از تب و سرفه پس از بازگشت از سرمایه های ملی.

همسر برادر, مادر و یک کسب و کار در میان موارد جدید در این شهرستان است. کسب و کار آنها نیز بازگشت و همراه با او از دهلی نو توسط یک قطار در مارس 18. همه پذیرفته شده اند دولت-اجرای مایو بیمارستان عمومی.

مقامات گفت: موارد جدید هستند و علت عمده نگرانی آنها به عنوان آن را احساس می کنید می تواند نشانه ای از جامعه گسترش این بیماری کروناویروس. اولین کسی که به قرارداد Covid-19 بازگشته بود از ما.

با توجه به منابع Khamla تاجر بازدید از یک بیمارستان اجرا شده توسط ناگپور شهرداری شرکت بود اما خودداری از درمان است. او همچنان در خانه برای دو روز بیشتر.

در طول دوره اعضای خانواده خود را بیش از حد توسعه یافته و علائم. در نهایت او با نزدیک شدن ایندیرا گاندی دولت کالج پزشکی و بیمارستان (مایو General Hospital) در شب چهارشنبه.

گلو او را سواب نمونه گرفته شد و به آزمايشگاه ارسال در روز پنج شنبه صبح همراه با 24 نمونه های دیگر. از, که, 23 نمونه های آزمایش منفی اما این تاجر مثبت بود.

ناگپور اولین coronavirus بیمار یک حرفه ای که در بازگشت از آمریکا یافت شده است منفی ها برای این عفونت پس, تازه, تست, و او به زودی از بیمارستان مرخص.

Dr Sajal میترا این دین از دولت-اجرای کالج پزشکی و بیمارستان گفت: تمام باقی مانده موارد مثبت شده اند تحت انزوا و پایدار هستند. تماس نزدیک از این موارد را نیز قرار داده شده است تحت قرنطینه و نظارت او اضافه شده است.

Dr Vikas Mahatme این BJP را Rajya سبها عضو از ماهاراشترا داده Rs 50 لاخ از خود MP صندوق برای سال 2019-20 برای نبرد در برابر Covid-19 شیوع. Dr Mahatme با ارسال نامه ای به دولت های منطقه در روز پنج شنبه در این زمینه است.

Dr Mahatme خواسته دولت های منطقه به انصراف از طرح های پیشنهادی خود را تحت MP صندوق داده شده قبلا و تصویب یکی از جدید.

او خواسته است تا پول مورد استفاده قرار گیرد به ارائه مواد خطرناک (hazardous materials) مناسب برای کارگران بهداشت درمان Covid-19 بيمار و مظنون. او همچنین پیشنهاد کرد برای استفاده از بودجه خود را برای خرید ماسک صورت, شخصی, حفاظت تجهیزات sanitiser ، coronavirus تست کیت و غیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر