چهار ماه در ماهاراشترا Covid تعداد مربوط به مرگ و میر همچنان به بالاترین…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی: ماهاراشترا coronavirus بیماری (Covid-19) تعداد و مرتبط با مرگ و میر باقی می ماند بالاترین در کشور دقیقا چهار ماه بعد از اولین عفونت ویروسی مورد شناسایی شد در دولت با توجه به گزارش های گردآوری شده توسط دولت های پزشکی, وزارت آموزش و پرورش در روز چهارشنبه.

این Covid-19 مربوط به تلفات می ایستد در 9,448 از جمله 1,442 مرگ و میر بیش از هشت روز به تنهایی.

قبل از آن در مارس 9, Maharashtra تا به حال گزارش اول خود را از Covid-19 مثبت صورت پس از یک زن و شوهر در پونا که در حال بازگشت از دبی داشت قرارداد SARS-CoV-2 که علل این بیماری است. روز بعد سه نفر که آمده بودند در تماس با آلوده, زن و شوهر, آزمایش Covid-19 مثبت است.

در این گزارش آمده اوتار پرادش گجرات و تامیل نادو قرار گرفت و پس از ماهاراشترا در مرگ و میر تعداد با 3,165, 1,977 و 1,636 مرگ و میر بود.

در شمال شرقی ایالات مانند مانیپور, میزرم ناگالند و هند گزارش نشده اند یک Covid-19 مرگ به عنوان رتبهدهی نشده است.

گجرات تاپ مورد مرگ و میر (CFR) در 5.26% به دنبال ماهاراشترا در 4.22%.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه وزیر بهداشت راجش Tope گفت: تلاش ها برای پایین آوردن CFR با افزایش روزانه تست دفعات مشاهده شده است.

“افزایش روزانه تست شمارش خواهد شد کمک به پایین آوردن CFR و نرخ مثبت نیز می تواند به کاهش زیر 10 درصد است”.

در حال حاضر ماهاراشترا رای مثبت در برابر کل آزمون است که در 18.77 درصد است که روند نگران کننده.

ماهاراشترا گزارش 223,724 Covid-19 موارد مثبت تا چهارشنبه از جمله 91,065 فعال آنهایی که با توجه به گزارش.

چهار هتل و لژ که بسته شدند برای چهار ماه گذشته باز شد به عنوان بخشی از دولت ماموریت دوباره شروع مبارزات انتخاباتی به یک تلنگر به فعالیت های تجاری و احیای اقتصاد.

بمبئی گزارش 1,347 Covid-19 موارد مثبت در روز چهارشنبه بعد از روز قبلی تعداد 785 شکسته بود 57 بعد الگوی با کمترین تک-بعد سنبله.

کارشناسان بهداشت و نگهداری یک روز کم تعداد است که انحراف به عنوان آن نیاز به پایدار در حالی که برای در نظر گرفته شود روند.

“اگر یک روز کم Covid-19 موارد مثبت در بمبئی در حال تشویق نشانه هیچ چیز نمی تواند مسلم از آن است. یک روند تنها می تواند پس از تجزیه و تحلیل داده ها بیش از یک دوره از زمان” دکتر Anant Bhan, پژوهشگر بهداشت جهانی اخلاق زیستی و بهداشت و درمان سیاست گفته بود HT در اوایل تعامل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>