چهار کشته و 21 مصدوم به اتوبوس لبنان در راجستان Rajsamand

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | جیپور | به روز شده در: 1 مارس سال 2020 5:12:00 pm

rajasthan bus accident, rajasthan rajasamand bus accident, Cheif minister rajasthan Ashok Gehlot, Rajasthan news, north india news, india news, indian express news مجروح شد و با عجله به مراقبت های بهداشتی اولیه مرکز در دوگره برای درمان پلیس اضافه شده است. (فایل)

چهار نفر از جمله کودکان 3 کشته و 21 نفر دیگر مجروح زمانی که سرعت اتوبوس خصوصی لغو در راجستان Rajsamand منطقه در روز یکشنبه کشته شده است.

سکس در اتوبوس, اتوبوس رفتن به جیپور از احمدآباد هنگامی که آن را لغو نزدیکی Mada کی Bassi منطقه گفتند.

مجروح شد و با عجله به مراقبت های بهداشتی اولیه مرکز در دوگره برای درمان پلیس اضافه شده است.

مرحوم شناخته شدند Priyanka (27), دختر Dakshita (3), Aalia (7) و Dev Pratap (13).وزیر Ashok Gehlot با ابراز تسلیت برای کشته شدگان در این حادثه.

https://platform.twitter.com/widgets.js

“افکار و دعاهای من با خانواده های داغدیده. خداوند به آنها قدرت تحمل از دست دادن. با آرزوی بهبودی سریع به مجروح گفت:” در یک صدای جیر جیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>