چهار نفر دستگیر و برای تیراندازی در مسجدی در Gurgaon Dhankot ایجاد کرد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sakshi Dayal | Gurgaon | به روز شده: مارس 6, 2020 3:54:44 pm

Man opens fire at mosque, gurgaon mosques, gurgaon news, latest news, india news, indian express چهار متهم به پلیس گفت: رفت و به مسجد در یک کولی خودرو متعلق به Pawan. از همه آنها Vinod حمل تپانچه.

چهار نفر دستگیر شدند توسط گورگان پلیس روز دوشنبه برای شلیک در یک مسجد در Dhankot ایجاد کرد. به گفته پلیس متهم نشان داد آنها مشکل توسط اخبار در مورد چند coronavirus موارد در حال پیگیری به Tablighi Jamaat جمع آوری و در Nizamuddin و رفته بود برای بررسی Dhankot مسجد و اطمینان از هیچ کس پنهان وجود دارد.

متهم شناسایی شده اند به عنوان Vinod (40), Pawan (41), عالم خان (39) و Harkesh (18). در حالی که سابق دو ساکنان Basai روستا در Gurgaon خان ساکن Devilal مستعمره و Harkesh تحسین از اوتار پرادش است.

“در طول بازجویی در آن پدید آمده است که این چهار متهم بودند در شنبه صحبت کردن در مورد کوروناویروس موضوع در هند و مشکل شد این خبر در حال ظهور در مورد آن و در مورد کوروناویروس بیماران گرفتار در Nizamuddin Markaj” گفت: Subhash Boken نرم افزار از گورگان ،

“چند روز قبل نیز آنها را شنیده بود از طریق رسانه های اجتماعی است که برخی از 6 نفر تا به حال شده است به طور مشابه گرفتار در مسجد در Dankot ایجاد کرد. آنها خشمگین این اطلاعات ساخته شده و قصد رفتن به مسجد و بررسی محل خود را به اطمینان حاصل شود دیگر هیچ Coronavirus فرد آلوده مخفی شده بود در داخل آن,” او گفت:.

چهار متهم به پلیس گفت: رفت و به مسجد در یک کولی خودرو متعلق به Pawan. از همه آنها Vinod حمل تپانچه.

“آنها رسیده در از از مسجد و سعی در باز کردن دروازه اما زمانی که آن را باز نمی Vinod در زمان تپانچه در دست خود و شلیک یک گلوله به سمت مسجد و دیگری در جهت دیگر گفت:” PRO اضافه کرد که هر دو تپانچه و خودرو آنها استفاده می شود در این جنایت کشف و ضبط شده است.

این حادثه آمده بود به نور در صبح روز شنبه هنگامی که Imaam خواب در تراس از مسجد شهيد بیدار شد به کشف یک جمعیت زیر ساختار. اگر چه از نظر فنی Imaam در مسجد در Kherki Majra او شده بود مراقبت از مسجد در Dhankot دو روز گذشته در غیاب خالد های Imaam در واقع ساکن وجود دارد که به خانه رفته بودند برای چند روز.

در شکایت خود به پلیس شهيد ادعا کرد که خالد به حال نام او را در صبح روز یکشنبه و به او گفت که او تا به حال شده است دریافت تماس های تلفنی از ساکنان تمام صبح را ادعا کسی تا به حال به ضرب گلوله در مسجد.

آن را پس از پایین رفتن که شهید کشف یک کارتریج خالی در خارج از مسجد و یک سوراخ در ساختار دیوار. یک شاه بود و پس از آن ثبت نام در این مورد در بخش مربوط هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) و بازوها عمل می کنند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>