فرمول یک حرکت تابستانی برای اضافه کردن مسابقه انعطاف پذیری

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرمول یک خود را در تابستان shutdown دوره به جلو به ماه مارس و آوریل و گسترش آن را با یک هفته در پاسخ به coronavirus همه گیر جهانی motorsport حاکم بدن گفت.

تصمیم گرفته شد به منظور آزاد کردن اوت استراحت برای یک مسابقه تقویم نابود ویروس کشنده است که برگزارکنندگان مجبور به تعویق انداختن چهار رویدادهای نجومی.

این FIA گفت: در توافق با این تیم و قهرمانی پروموتر آن را “حرکت آن تابستان خاموش کردن دوره از ماه های ژوئیه و اوت به ماه مارس و آوریل و گسترش آن از 14 تا 21 روز است.”

“همه رقبا بنابراین باید رعایت خاموش شدن مدت 21 روز متوالی در ماه مارس و یا آوریل” در این بیانیه اضافه شده است.

این تغییر را تضمین می کند تیم در شرایط برابر با گسترش ویروس مجبور به تعلیق فعالیت ها و دیگران قرار دادن کارکنان در قرنطینه.

اصلی برنامه شامل چهار هفته فاصله بین مجارستانی جایزه بزرگ در تاریخ 2 اوت و بلژیک جایزه بزرگ در اوت 30.

اما فصل پرتاب شد به آشفتگی در هفته گذشته با استرالیا جایزه بزرگ لغو تنها چند ساعت قبل از اتومبیل شد و با توجه به آمار آهنگ با نژادها در ویتنام و بحرین نیز نامیده می شود ،

این جایزه بزرگ چین در آوریل 19 در حال حاضر به تعویق افتاده است.

وضعیت رقابت ها در هلند (مه 3) اسپانیا (May 10) و موناکو (24 مه) نیز در سوال. مقامات جمعه گذشته گفت: آنها pencilling در شروع فصل برای “اروپا در پایان ماه مه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>