سابق آمریکا در جام دیویس کاپیتان پت McEnroe می گوید ویروس است که پشت سر او

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق آمریکا در جام دیویس کاپیتان پاتریک McEnroe که تشخیص داده شد با COVID-19 مارس, روز شنبه گفت که او در حال حاضر آزمایش منفی برای ویروس. “همه حق همه خبر خوبی برای من و همسرم, ملیسا,, ما هر دو آزمایش منفی برای COVID-19,” McEnroe گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. “ما فقط به تست های پشت این صبح است.”

53 ساله و برادر کوچکتر از هفت بار گرند اسلم singles champion John McEnroe گفت: او مورد آزمایش قرار گرفت در همان درایو کردن تسهیلات در حومه شهرستان Westchester, نیویورک, که در آن او به دست آمده اولیه خود را تست.

او گفت: روش بود و حتی بیشتر کارآمد با تکنسین های تست شش خط از بیماران به جای دو.

“من می دانم که ما در حال صحبت کردن در مورد تست در تلویزیون ما باید بیشتر از آنها را همه ما می دانیم که. عالی بود برای دیدن این رفتن را به خوبی برای ما و برای ایالت نیویورک به طور کلی گفت:” McEnroe که قرنطینه در خانه در طول بیماری خود را.

ایالت نیویورک دیده می شود بیش از 12 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 اگر چه دولت گزارش خود را پایین یکی روز مرگ و میر در دو هفته در روز شنبه از 540.

McEnroe گفت که به عنوان کسی که تا به حال بهبود از ویروس او امیدوار است قادر به کمک به مبارزه با این بیماری است.

“در حال حاضر من سعی کنید برای آزمایش پادتن وقتی که در دسترس است به من, خون من, پلاسما,” او گفت:.

محققان در حال مطالعه درمان است که در آن coronavirus بیماران داده می شود پلاسمای خون از بهبود افرادی که توسعه آنتی بادی است که می تواند در مبارزه با این بیماری است.

“هنوز هم فکر کردن در مورد هر کس در خط مقدم” McEnroe به این نتیجه رسیدند. “ما بماند.”

McEnroe بود که اولین توییتی یک ویدئو اعلام تشخیص خود را از زیرزمین خانه اش بود در خارج از منزل در نور آفتاب در روز شنبه.

McEnroe برنده خود را تنها ATP مجرد عنوان در سال 1995 در سیدنی. او را دستگیر شلم دونفره تاج در سال 1989 باز فرانسوی در کنار هموطن جیم Grabb.

او کاپیتان 2007 ما دیویس کاپ تیم ملی که ضرب و شتم روسیه 4-1 در فینال در پورتلند اورگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>