سابق Saints کیکر تام دمپسی می میرد با توجه به Covid-19

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

افسانه ای New Orleans Saints کیکر تام دمپسی برگزار شد که رکورد طولانی ترین هدف زمینه در NFL تاریخچه از سال 1970 تا سال 2013 درگذشت پس از عقد قرارداد COVID-19 تیم روز یکشنبه گفت.

دمپسی 73 درگذشت در روز شنبه در مراقبت از خانه که در آن او شده بود مبارزه با آلزایمر و زوال عقل است. چندین ساکنان دیگر از امکانات که در عراق اقامت داشت باید قرارداد این رمان coronavirus.

دمپسی ماموت, بازی, برنده 63-حیاط مزرعه گل زده در 8 نوامبر سال 1970 بود که معروف ترین لحظه های خود را حرفه ای NFL.

متولد بدون پا روی پای راست خود را و یا انگشتان دست خود را در دست راست دمپسی بود که یک نامزد بعید است برای یک حرفه ای در شبکه-آهن.

با این حال دمپسی رونق با به خصوص اصلاح تخت خوی حق بوت که منتقدان گفت: به او یک مزیت ناعادلانه در لگد زدن.

از آن جلوگیری نمی کند او را از صرف یک دهه در NFL بین سال 1969 و 1979 با نانامی به بازی در New Orleans فیلادلفیا و لس آنجلس و شیکاگو و بوفالو.

رکورد خود را-تنظیم 63-حیاط زمینه هدف-که مسجل 19-17 پیروزی بیش از شیرها دیترویت — طولانی ترین در NFL تاریخ تا مت پچ پچ کننده تبدیل 64-حیاط تلاش برای Denver Broncos در هوا نازک از بالا مایل ورزشگاه در سال 2013.

“افکار و دعاهای ما تمدید Carlene و کل دمپسی خانواده در عبور از عزیز خود را تام” پرستاران صاحب گیل بنسون گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

“پرستاران نیواورلئان خانواده عمیقا غمگین و دل شکسته در این زمان دشوار است. تام زندگی صحبت به طور مستقیم به قدرت روح انسان و نمونه اش عزم مصمم به اجازه نمی دهد موانع مانع پس از رویاها و آرزوهای.

“او نمونه همان مبارزه و شکیبایی در سال های اخیر به عنوان او مبارزه شجاعانه در برابر بیماری های, اما هرگز منحرف نگه داشته و علامت تجاری خود را حس شوخ طبعی است. او دارای یک جایگاه ویژه ای در قلب و ذهن از پرستاران خانواده است.”

دمپسی رکورد ضربه اعتقاد بر این بود تا حدی مسئول برای تغییر در قوانین با goalposts نقل مکان کرد و به پشت endzone به جای هدف خط در سال 1974.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>