سابق رئال مادرید جمهور لورنزو سانز می میرد پس از عقد قرارداد coronavirus

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق رئال مادرید جمهور لورنزو سانز بود که بستری شدن coronavirus درگذشت در سن 76 فرزند خود را اعلام کرد. سانز به اتهام اسپانیایی غول از 1995-2000 سرپرستي دو لیگ قهرمانان عناوین.

“پدر من در گذشت. او سزاوار نیست این پایان و در این راه” توییتی پسرش لورنزو سانز junior.

“یکی از بهترین و شجاع ترین و سخت ترین کار مردم من تا کنون دیده اند. خانواده و رئال مادرید بودند احساسات خود را.”سه روز پیش در Sanz جونیور, سابق, بازیکن حرفه ای بسکتبال گفت که پدر او پذیرفته شده بود به مادرید بیمارستان پس از درد و رنج علائم کروناویروس که به کشته شدن بیش از 1,320 مردم در اسپانیا.

سانز ادعا کرد یک محل در رئال مادرید مدیره در اواسط دهه 1980 زمانی که رئیس جمهور شد رامون مندوزا.

او جایگزین مندوزا به عنوان رئیس جمهور در سال 1995.

با Jupp Heynckes به عنوان مربی و بازیکنان ستاره مانند Davor Suker, روبرتو کارلوس, Clarence Seedorf, Fernando Hierro و رائول, رئال برنده لیگ قهرمانان اروپا در سال 1998 توسط ضرب و شتم یوونتوس در فینال.

آن را در هفتمین جام اروپا اما برای اولین بار در 32 سال.

دو سال بعد در پاریس واقعی ادعا کرد یک هشتم ضرب و شتم توسط والنسیا در فینال.

اما در همین سال Sanz سرنگون شد به عنوان رئیس جمهور توسط Florentino Perez که باز یک عصر جدید در باشگاه, اضافه کردن پنج لیگ قهرمانان در دو دهه.

تیم فعلی کاپیتان اسپانیایی و بین المللی سرجیو راموس که با هم تیمی است که در قرنطینه پس از یکی از باشگاه های بازیکن بسکتبال آزمایش مثبت برای این ویروس را مورد ستایش قرار داد Sanz.

“روز بسیار غم انگیز برای رئال مادرید. لورنزو سانز متصل دیروز و امروز با دو شماره به صورت تاریخچه — 7 و 8 ایم” راموس در اشاره به کلید نهایی لیگ قهرمانان اروپا عناوین.

“مرگ او باعث تاسف ما حتی بیشتر در این روزهای سختی که در آن ما خودمان را پیدا کنید. من عمیق تسلیت خود را به خانواده و دوستان است. استراحت در صلح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>