سابق پاکستان زرداری رئیس جمهور, دیگران به, تحت تعقیب, در مورد پول شویی…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سابق پاکستان آصف علی زرداری رئيس جمهور و دیگران متهم در مورد پول شویی خواهد بود تحت تعقیب توسط پاسخگویی اینجا دادگاه در تاریخ 7 ژوئیه.

پاسخگویی قاضی محمد اعظم خان در روز سه شنبه اعلام کرد که متهم کرد که در حال حاضر در زندان می تواند به حضور در این جلسه را از طریق لینک ویدئو در حالی که دیگران خواهد شد که به نظر می رسد فرد در طول فریم از اتهامات عنوان شده علیه آنها.

Zardai که رئیس جمهور از حزب مردم پاکستان دستگیر شد سال گذشته برای پروب در دو مورد پول شویی و پارک لین بود اما بعد به قید وثیقه آزاد شد.

64 ساله رئیس جمهور سابق با رد همه اتهامات علیه او نامیده می شوند و آنها را با انگیزه های سیاسی.

کسانی که در زندان هستند عبارتند از: خواجه انور مجید است که در قضایی حضانت در منطقه زندان در کراچی و حسین Lawai, رضا طاها و محمد Umair که در قضایی بازداشت در Adiala زندان راولپندی.

FIR در مورد تسلیم شد در 6 جولای 2018 توسط اداره تحقیقات فدرال ادعا که مقدار زیادی از پول متمرکز از طریق تقلبی و جعلی حساب.

شرکت ها و افراد درگیر در حساب های جعلی بودند نام در شاه و ادعا شد که کلاهبرداری به ارزش حدود Rs 4.145 میلیارد دلار است.

به طور جداگانه پاسخگویی دادگاه برنامه ریزی شده است به متهم زرداری و دیگران در پارک لین مورد در ژوئن 26.

پارک لین زمین مورد در حال بررسي است علیه زرداری برای او به اتهام مشارکت در گسترش وام و اختلاس توسط M/s پارتنون Private Limited, M/s Park Lane املاک خصوصی محدود و دیگران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>