سابق NBA بازیکن جرمی لین وعده تا $1 mn به کروناویروس نبرد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق NBA گارد جرمی لین اولین آسیایی-آمریکایی را به نفع خود عنوان NBA متعهد شدند تا 1 میلیون دلار به کروناویروس تلاش های امدادی در روز دوشنبه.

31 ساله که در سال 2012 heroics برای نیویورک نیکز بودند لقب “Linsanity”, اهدا خواهد شد $500,000 و گفت: او نیز مطابقت با تمام کمک های مالی به اضافی $500,000.

لین که در حال حاضر نقش پکن اردک در بسکتبال چین (CBA) پس از پیروزی 2019 مسابقات قهرمانی NBA با تورنتو رپتورز در ماه گذشته پاره به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای “توانمند سازی” نژاد پرستی با تماس با کروناویروس یک بیماری است.

Coronavirus پدید آمده در مرکزی چین در ماه دسامبر و قبل از گسترش در سراسر جهان به عنوان یک بیماری همه گیر با ایالات متحده به طور فزاینده ای سخت رسید.

لین در روز دوشنبه بازگشت به همان موضوع در بازیکنان تریبون سایت در یک بازی اول شخص قطعه با عنوان “تاریکی است و نه غلبه بر آن”.

“یکی از راه های ساده به نور است که به حمایت از سازمان های مهم انجام کار در طول بحران” Lin نوشت: در ایجاد تعهد است.

“شما می دانید, من تمام زندگی من شده است درمان خاصی راه به خاطر من آسیا” Lin اضافه شده ذکر برخی از کلیشه های نژادی او قرار گرفته است.

“من حتی خواسته شده است اگر من می توانید ببینید. به من گفته شده است برای رفتن به جایی که من آمد.

“در طول ارتفاع ‘Linsanity’ من هنوز لب به لب از بسیاری از آسیایی, جوک.”

لین در پکن در انتظار راه اندازی مجدد از CBA فصل بعد از بهداشت و درمان اضطراری کاسته در چین خواست مردم در سراسر جهان بدون در نظر گرفتن نژاد یا کشور را با هم بکشید.

“هیچ کس نمی داند چگونه ویرانگر تاثیر این بحران خواهد بود اما پیش بینی نیست خوب” Lin نوشت.

“ما در حال رفتن به دوره نقاهت بعد از این برای مدت زمان طولانی.

“اما در این روند وجود خواهد داشت بسیاری از فرصت های به نور را انتخاب کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>