سابق IPS افسر DG Vanzara می شود پس از بازنشستگی ارتقاء توسط گجرات دولت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | گجرات | به روز شده: فوریه 26, 2020 12:00:40 pm

ishrat jahan encounter, dg vanzara, nk amin, cbi, gujarat govt, gujarat government, ishrat jahan fake encounter, indian express news یک IPS افسر 1987 دسته ای Vanzara همراه با RK Pandian و دینش MN (راجستان کادر) برای اولین بار دستگیر شده در مارس 2007 توسط یک تیم از گجرات CID برای او اتهام دخالت در Sohrabuddin شیخ و همسرش Kauser بی جعلی برخورد مورد. (اکسپرس عکس توسط Prashant Nadkar)

به گجرات دولت داده است پس از بازنشستگی ارتقاء به سابق IPS افسر DG Vanzara به پست بازرس کل (IG) در روز سه شنبه.

Dahyaji Gobarji (DG) Vanzara بازنشسته شده از IPS به عنوان معاون بازرس کل (حفاری) در 31 مه 2014 پس از هشت سال در زندان برای او به اتهام مشارکت در قتل های فراقضایی توسط پلیس گجرات. با این حال در سال 2017 و 2019 در نوبت دادگاه کرده بود تبرئه او از همه اتهامات در دو جعلی برخورد کشتن موارد است. Vanzara در حال حاضر به عنوان حقوق بازنشستگی و عقب افتادگی از حقوق و دستمزد انتظار از سپتامبر 2007.

اطلاع رسانی سفارش صادر شده توسط Sangeeta سینگ اضافی دبیر کل به دولت گجرات, صفحه اصلی گروه گفت: “شری DG Vanzara, IPS (GJ 1987) که بازنشسته بوده و در DGIP درجه در 31.05.2014 ترویج است به IGP درجه با تلقی تاریخ در پرداخت گروه 4 : Rs 37400-67000 درجه پرداخت 10000 تومان (قبل از تجدید نظر شده) با اثر از 29.09.2007. سفارشات در مورد پرداخت معوقه با توجه به تلقی تاریخ ارتقاء به شری DG Vanzara IPS (GJ 1987) صادر خواهد شد به طور جداگانه توسط صفحه اصلی گروه است.”

یک IPS افسر 1987 دسته ای Vanzara همراه با RK Pandian و دینش MN (راجستان کادر) برای اولین بار دستگیر شده در مارس 2007 توسط یک تیم از گجرات CID برای او اتهام دخالت در Sohrabuddin شیخ و همسرش Kauser بی جعلی برخورد مورد. او بعدها نیز متهم برای برخورد قتل Ishrat جهان و سه نفر دیگر و Tulsiram Prajapati.

Vanzara تسلیم شد در Sabarmati مرکزی زندان پس از دستگیری در سال 2007. در نوامبر سال 2012 منتقل شد به بمبئی Taloja زندان پس از دیوان عالی کشور منتقل محاکمه در Sohrabuddin مورد. در ماه ژوئن سال 2013 نوبت به بازداشت Vanzara در Ishrat جهان مورد آورده و او را به Sabarmati زندان است. در سپتامبر 2014 او به قید وثیقه در Sohrabuddin مورد توسط دادگاه عالی بمبئی و در فوریه 2015 از او راه می رفت خارج از زندان پس از یک نوبت دادگاه ویژه مجاز خود را وثیقه درخواست در Ishrat مورد.

سپس در سال 2017 Vanzara بود تبرئه از تمامی اتهامات در Sohrabuddin شیخ مورد و در مارس 2019 یک نوبت دادگاه او را تبرئه شد در Ishrat جهان مورد به عنوان به خوبی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>