سابق هندوستان آنتی بیوتیک کارکنان اصرار PM مودی برای احیای PSU که می تواند تولید کلید مخدر’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پونا | منتشر شده در تاریخ: 31 مارس سال 2020 8:00:57 pm

Former Hindustan Antibiotics employees, PM narendra Modi, pune news, indian express نخست وزیر نارندرا مودی

کارمندان سابق از هندوستان آنتی بیوتیک (HA) با مسئولیت محدود پیمپری اند خواست نارندرا نخست وزیر برای احیای بیمار در بخش دولتی واحد آن را به عنوان “پتانسیل برای تولید انبوه کلید مواد مخدر”.

در نامه ای به نخست وزیر ارسال شده در سه شنبه, Arun Borhade دبیر کل HA Majdoor Sangh اشاره کرد که از نظر شیوع کروناویروس در سراسر جهان زمانی که دانشمندان در حال تلاش به آمده تا با دارو و واکسن برای درمان بیماری هندوستان آنتی بیوتیک با مسئولیت محدود می تواند دوباره آن را به عنوان یک سابقه تولید بهترین دارو برای توده ها.

“دلیل این است که ولز یکی از بهترین تحقیق و توسعه امکانات. آن جهان بهترین آزمایشگاه های دارویی…” این Majdoor Sangh گفت: در این نامه است.

اشاره به این که در هکتار است که مجهز به تولید انبوه بسیار مهم داروهای Borhade گفت: “این شرکت به خوبی آموزش دیده نیروی انسانی و منابع دیگر. خوب است ظرفیت تولید است. آن را برای گیاهان و ماشین آلات و دانش بسیار زیاد در میان کارکنان خود را به تولید هر نوع از مواد مخدر است. این 300 هکتار زمین”.

اصرار نخست وزیر نه به پایین هکتار Borhade گفت: “اهمیت هکتار در حال اجرا تاکید می شود نمی تواند بیش از در زمان فعلی. هکتار است که دولت خود شرکت. آن است که ثروت ملت. اگر دولت نمیخواهد برای اجرای آن در خود آن می تواند اجرای آن را با کمک احزاب خصوصی. این شرکت تنها نیاز به حمایت مالی برای نشان دادن فطرت خود را. دولت باید گسترش و حمایت از آن را به عنوان نشانی از آن را برای بسیاری از علل.”

“HA غرور و افتخار ملت آن را به عنوان مجموعه ای هند برای اولین بار نخست وزیر جواهر لعل نهرو برای تولید آنتی بیوتیک ها مانند pencillin…” او در این نامه اعلام کرد.

Borhade گفت: این شرکت می تواند تولید داروهای هندی ارتش CGHS و پلیس. “این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید داروهای عمومی,” او گفت:, و اضافه کرد که داروهای تولید شده توسط HA موجود می توان ساخته شده به مردم در حد نرخ های ارزان تر از کسانی که تولید شده توسط شرکت های خصوصی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>