سابق آلمان مهاجم گومز می رود و با یک هدف و ارتقاء

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق آلمان مهاجم ماریو گومز بازنشسته از فوتبال روز یکشنبه پس از به ثمر در آخرین بازی برای اشتوتگارت. گومز که تبدیل به 35 در ماه جولای شوخی که او در مذاکرات با رئال مادرید و بارسلونا قبل از گفتن او برآورده نهایی خود را می خواهید. که برای کمک به اشتوتگارت امن فوری بازگشت به بوندسلیگا پس از یک فصل در بخش دوم.

اشتوتگارت به پایان رسید دونده تا روز یکشنبه 10 امتیاز پشت در حال حاضر ترویج Arminia Bielefeld با وجود 3-1 از دست دادن در صفحه اصلی به دارمشتات.

“این آخرین ماموریت برای اشتوتگارت پس از ما messed تا سال گذشته” Gómez گفت: با اشاره به این باشگاه سقوط در 2019.

گومز یکی از بهترین آلمانی به جلو از زمان پیروزی تیمشان در سال 2007 برای اولین بار از روی لئامت دادن در اشتوتگارت پس از آن دو بیشتر با بایرن مونیخ که او پیوست و در سال 2009. او همچنین برنده لیگ قهرمانان در بایرن با سه برابر برنده فصل در سال 2013 قبل از او در سمت چپ برای بارسلونا باشد. پس از دو فصل در ایتالیا گومز پیوست بشیکتاش به پیروزی ترکیه در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2016.

گومز به ثمر رساند 19 گل در 52 بازی برای ولفسبورگ قبل از اینکه دوباره اشتوتگارت در سال 2017.

در مجموع او به ثمر رساند 170 گل در 328 بوندسلیگا بازی هفت در بخش دوم و در 26 36 المانی, مسابقات جام جهانی.

گومز نیز به ثمر رساند 26 گل در 44 لیگ قهرمانان بازی.

“من بسیار سپاسگزار برای آن زمان من تا به حال در اشتوتگارت” Gómez گفت. “این همیشه بزرگترین رویای من چیزی را به عقب و پایان دادن به زندگی حرفه ای من است که من نمی توانستم تصور در اینجا.”

گومز از دست رفته آلمان را در جام جهانی پیروزی در سال 2014 به علت آسیب دیدگی-رنگ باخته فصل است. او به ثمر رساند 31 گل در 78 حضور برای تیم ملی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>