سابق دانمارک فوتبالیست تست مثبت برای coronavirus

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق فوتبال حرفه ای بازیکن که نماینده دانمارک در جام جهانی 2010 دارای آزمایش مثبت برای این ویروس است که در حال گسترش در سراسر جهان است.

توماس Kahlenberg که قرار داده شده است در قرنطینه به تازگی در بازگشت از سفر به آمستردام و حضور در مسابقه فوتبال روز یکشنبه با توجه به کرون باشگاه Brondby. این تیم از حومه کپنهاگ گفت: 13 نفر قرار داده شده در صفحه اصلی قرنطینه پس از بازی برابر لینگبی.

در یک جداگانه بیانیه لینگبی گفت: سه نفر از بازیکنان آن — مارتین Ornskov, Kasper Jorgensen و پاتریک da Silva — تا به حال شده است “در تماس” با Kahlenberg و فرستاده شده اند در قرنطینه.

مقامات بهداشتی در دانمارک به دنبال افراد دیگر که در “تماس فیزیکی مستقیم” با Kahlenberg که Brondby گفت: “به خوبی انجام می دهند با توجه به شرایط و در روح خوب است.”

Brondby باشگاه رسمی کارستن V. جنسن گفت: این باشگاه اصرار طرفداران که ممکن است در تماس فیزیکی مستقیم با Kahlenberg به تماس با باشگاه “به طوری که مقامات بهداشتی می توانید با آنها تماس به طور مستقیم و ارزیابی اینکه آیا قرنطینه توجیه است.”

Brondby گفت Kahlenberg به حال ملاقات با طرفداران و بلکه تا به حال شده است با اعضای باشگاه از جمله مدافع Joel Kabongo دستیار مربی مارتین Retov و مدیر عامل اوله پالما.

جزئیات سفر خود را به آمستردام شد شناخته شده است.

Kahlenberg بازی های برگزار شده 47 بار برای دانمارک از جمله هر سه گروه بازی در جام جهانی 2010 در آفریقای جنوبی به ثمر رساند و پنج گل خود را در حرفه ای بین المللی. او آغاز شده به پایان رسید و کار حرفه ای خود را با Brondby اما همچنین برای باشگاه آلمانی ولفسبورگ و فرانسوی باشگاه اوخرر و اویان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>