سابق دهلی L-G Najeeb یونگ سوالات رهبری پلیس دهلی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط سیما Chishti | دهلی نو | به روز شده: فوریه 26, 2020 8:49:21 am

Najeeb jung, Najeeb Jung on Delhi violence, Delhi police power, Prime Minister Narendra Modi, central government, Indian express سابق Lt فرماندار دهلی Najeeb یونگ. (عکس)

در پی دهلی خشونت معاون فرماندار دهلی نو و سابق معاون صدراعظم جامع Millia اسلامی Najeeb یونگ سهشنبه سوال رهبری پلیس دهلیگفت SHOs شد “صالح لوط” شد اما “نه منجر به درستی”.

بیانیه خود را می آید در این زمینه از درگیری های خشونت آمیز در مناطق مختلف شمال شرق دهلی است که در سمت چپ 13 نفر از جمله یک سر پاسبان مرده.

دهلی خشونت زندگی می کنند به روز رسانی

یونگ گفت که حوادث در دهلی بزرگتر مفاهیم هند و “تنها راه” برای این مرکز به “آغاز گفت و گو بلافاصله” در تابعیت متمم قانون (CAA) تظاهرات در برابر, که در حال رفتن برای پایان دادن به زودی.

در مورد اینکه آیا ارتش شد و نیاز به کنترل اوضاع در پایتخت ملی و یونگ گفت: “دهلی نیازی ارتش فقط رتبهدهی نشده است آن را به عنوان یک طیف وسیعی از نیروهای شبه نظامی و 75,000 قوی نیروی پلیس است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد بسیار موثر است. این SHOs بسیار صالح و لوط را به عنوان من می دانم که آنها در حال رهبری به درستی.”

Najeeb jung, Najeeb Jung on Delhi violence, Delhi police power, Prime Minister Narendra Modi, central government, Indian express دهلی خشونت: دو واجرا vahans یک پلیس ضد شورش خودرو و شش اتوبوس حامل نیروهای شبه نظامی از نیازها و SSB کشیده به Maujpur chowk. (Express photo by Amit Mehra)

“چرا هیچ اقدام گرفته شده است تا کنون در برابر (BJP رهبر محلی) Kapil Mishra? او را تحریک و آغاز این چیز تمام است و باید مسئول مرگ و میر گزارش شده است. اموال خود را باید مصادره و او باید برای جبران, اما حاشیه, خانواده قربانیان,” او اضافه شده است.

Mishra دیده می شد در حضور پلیس, ساخت التهابی اظهارات روز یکشنبه مایل جاده های اشغال شده توسط anti-کا معترضان پاک می شود “در سه روز”.

سابق IAS افسر گفت که دولت قادر به کنترل حوادث در دهلی نو را بزرگتر مفاهیم. “این هرج و مرج از دهلی نو خواهد شد و تاثیر بیشتری بر روی هند به عنوان کا کتاب در حال رفتن به دور. این مرکز در حال بحث و امتناع از صحبت کردن با هر کسی,” او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده | تقسیم در خشونت متحد در غم و اندوه خانواده های مرده می گویند نفرت مقصر است

به گفته وی اتحادیه “دولت نباید نشستن روی غرور اما آغاز گفت و گو بلافاصله. این تنها راه است”.

northeast delhi violence live updates: Maujpur, Babarpur, Kabirnagar, West Jyoti Nagar, Gokulpuri riots یک گروه فریاد شعارهای خود را در جریان درگیری بین دو گروه در Khajoori-Bhajanpura جاده در دهلی نو در روز سه شنبه. (اکسپرس عکس Praveen Khanna)

یونگ بود L-G از جولای 2013 تا دسامبر 2016, زمان و مکان از اصطکاک بین دولت منتخب از دهلی نو به رهبری سانتی متر Arvind Kejriwal و L-G ، این نیز زمانی که حوزه و مراجع قضایی در مرکز و دولت و قانون و نظم بودند بحث تلخی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>