سابق BSP MLA را بازداشت 25-ساله به قتل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

امان بهادر پسر سابق Bahujan Samajwadi حزب (BSP) MLA Shamsher بهادر سینگ دستگیر شد و توسط پلیس روز جمعه در ارتباط با قتل Prashant Singh, 25, یک کالج مهندسی رها کردن. بهادر یک دانشجوی سابق قانون یک دانشگاه خصوصی در کابل جاده که در آن سینگ نیز مورد مطالعه قرار مهندسی برای سه سال قبل از انداختن از سال گذشته است.

یک مقام ارشد پلیس که همراه با پروب اما نمیخواستند فاش شود گفت که به دلیل قتل یک اختلاف بین دو گروه رقیب — در حال حاضر و سابق دانشجویان از دانشگاه های خصوصی. او گفت که یک درگیری شکست بین دو گروه در طول یک حزب در یک رستوران در Safedabad چند روز پیش و منجر به سینگ قتل در روز پنج شنبه.

سینگ شد چاقو به مرگ در روز روشن در ورودی Alaknanda آپارتمان دردار جامعه مسکن در شیک Gomti نگر گسترش روز پنج شنبه بعد از ظهر. قربانی در آمد یک sports utility vehicle (SUV) برای دیدار با یکی از آشنایان خود را در Alaknanda آپارتمان که در آن قاتلان او بودند دروغ گفتن در انتظار برای او به پلیس گفت:.

پلیس شناسایی شش تن دیگر متهم هستند و در مواظب برای آنها. متهم خواهد بود رزرو تحت امنیت ملی عمل می کنند (NSA) و گانگستر عمل در تلاش “برای ارسال پیام قوی به عناصر بدنام” گفت: لکنو کمیسر پلیس (CP), Sujeet Pandey.

سینگ بود BSP MLA بین 2012 و 2017. او به نمایندگی Dharauhra حوزه در لخیمپور خری منطقه.

Pandey گفت: شش متهم شناسایی شده اند به عنوان Arpan Shukla Vimal Singh, Abdul Gani خان آبیشک Pandey Anjani Yadav و Hardik کومار. سه نفر از دانشجويان همان دانشگاه خصوصی که در آن Singh مورد مطالعه تا سال گذشته است.

“ما تصمیم گرفته اند به کف دست زدن NSA به عنوان به خوبی به عنوان گانگستر عمل در برابر همه ترور و توطئه گران علاوه بر این دیگر به اتهام قتل و توطئه جنایی به دلیل بی پروا ماهیت جرم” Pandey, گفت:, و اضافه کرد که “دخالت بیشتر مردم به احتمال زیاد به ظهور در دوره به دلیل”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>