20-ساله پسر سابق آروناچال پرادش وزیر Kalikho پول مرده یافت شده است تحت شرایطی مشکوک در آپارتمان خود در بریتانیا گزارش روز سه شنبه گفت:.

Shubanso پول که در زمان پذیرش در دانشگاه ساسکس شش ماه پیش مرده پیدا شد در آپارتمان خود در برایتون در شب فوریه 8, چند ساعت پس از او سخن گفته بود به مادرش Dangwimsai پول سابق سانتی متر همسر اول.

سابق آروناچال پرادش وزیر Kalikho پول, 47, داشت حلق آویز از سقف فن از اتاق خصوصی خود را از اقامتگاه رسمی وزیر ارشد (که او هنوز به تخلیه) در آگوست 9, 2016.

60-صفحه سند به نام “افکار من’ نوشته شده توسط کابل پیدا شد نزدیک به بدن است. در این سند جزئیات مربوط به آن ظاهر بعد از آن که از شیوه های فاسد مربوط به عامل ارشد در قوه قضائیه و سیاست است.

پزشکی قانونی گزارش منتشر شده دو سال پس از مرگ او حکومت هر بازی ناپاک است. شش ماه پس از خودکشی آروناچال پرادش دولت تحویل سند به اتحادیه وزارت “برای بررسی توسط هر سازمان تلقی مناسب”.

زیر سابق سانتی متر از مرگ همسر اول خود را Dangwimsai تا به حال به دنبال یک نوبت به پرس و جو و همچنین نقل مکان کرد و دیوان عالی کشور به دنبال تحقیق و تفحص از فساد جزئیات پول ذکر شده در سند است.

صحبت کردن با سیم Dangwimsai گفت که او آگاهانه از مرگ توسط بانک مرکزی در Itanagar. او مهتر پسر که در دهلی نو است که در تماس با کمیسیون عالی در انگلستان و در تلاش است تا بدن را به بازگشت.

پول همسر سوم Dasanglu پول داده شد BJP بلیط از Hayuliang صندلی که شوهرش در ایالت آروناچال پرادش مجمع. او برنده صندلی راحتی است و در حال حاضر قانونگذار از صندلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im