جعل مورد: Samajwadi حزب MP اعظم خان, خود, همسر, پسر قضایی بازداشت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | به روز شده: فوریه 26, 2020 4:37:58 pm

Azam khan, azam khan fake birth cirtificate case, azam khan judicial custody, samajwadi MP Azam khan, indian express SP MP اعظم خان. (فایل)

Samajwadi حزب MP اعظم خان همسرش Tanzin فاطمه و پسر عبدالله اعظم در چهار شنبه فرستاده قضایی بازداشت توسط یک دادگاه محلی در شهر رامپور (اوتار پرادش بعد از خود را وثیقه نرم افزار در یک پرونده مربوط به اتهام جعل عبدالله گواهی تولد رد شد توسط یک دادگاه محلی است.

دایره افسر رامپور (اوتار پرادش) (شهرستان) ویدیا Kishore شارما گفت که آنها دستگیر شده بودند در دادگاه هنگامی که آنها تا به حال به تسلیم شدن در دادگاه های اضافی ناحیه قاضی ششم.

“آنها آمده بودند به تسلیم شدن در دادگاه و دستگیر شدند وجود دارد در خارج از دادگاه و ارائه شد و در مقابل قاضی. آنها شده اند به زندان فرستاده می شود تا 2 مارس. ما در حال تلاش برای دریافت خود را در بازداشتگاه در موارد دیگر بیش از حد. آنها دستگیر شده اند در مورد جعلی شناسنامه” گفت: شارما.

اعظم خان در خارج رامپور (اوتار پرادش) دادگاه. (منبع: ANI)

اعظم و اعضای خانواده خود را به صورت چند موارد دیگر با اعظم با داشتن 86 موارد تسلیم در برابر او از آوریل سال گذشته است.

در نظر گرفتن به, توییتر, مشاور رسانه ای, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath, Mrityunjay کومار گفت: “اعظم خان رفتن به زندان است که در نتیجه تحمل صفر از دولت در فساد است.”

در ماه ژوئیه سال گذشته به شاه در مورد اتهام استفاده از مدارک جعلی برای دریافت گذرنامه خود را تسلیم شد در عمران خطوط ایستگاه پلیس در رامپور (اوتار پرادش). شاه تسلیم شد و بر اساس شکایت محلی BJP رهبر Akash Saxena.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>