جنگل های برش در گوا به afforested در کارناتاکا فعالان سوال منطق

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

گوا پیشنهاد برای ایجاد یک پوشش سبز در کارناتاکا به جنگل زدایی در گوا با توجه به خط راه آهن پروژه ارتباط دو کشور است که مورد پرسش برای آن منطق با محیط زیست.

گوا دولت درخواست کرده بود کارناتاکا برای ساخت 800 هکتار تخریب جنگل زمین در دسترس برای جبرانی ايجاد در پی زدایی مورد نیاز برای ردیابی دو از جنوب غربی راه آهن خط بین واسکو دا گاما در گوا و Torangallu در کارناتاکا پس گوا ندارد مورد نیاز deforested منطقه است.

کارناتاکا دولت پاسخ مثبت به درخواست.

“آن است که به اطلاع شما نوع خود است که تخریب زمین های جنگلی در Dharwad و بلگایوم منطقه از کشور ما در دسترس است برای هدف و کارناتاکا جنگل بخش است مایل به در نظر گرفتن انجام جبرانی ايجاد از طرف دولت گوا طبق مفاد قانون حفاظت از جنگل ها عمل 1980” گفت: نامه ای توسط دولت های اصلی رئیس کنسرواتور از جنگل Punati Shridhar.

بودجه برای احیای جنگل انجام شود در کارناتاکا انجام خواهد شد گوا از جسم تومان 238.16 کرور اعطا شده توسط دولت مرکزی برای احیای جنگل.

گوا مجموعه به از دست دادن حدود 50 هزار درخت و 185 هکتار از پوشش جنگلی در قسمت های غربی برای سه پروژه های مشترک با کارناتاکا از جمله بزرگراه و خط راه آهن ردیابی دو و یک قدرت جدید خط. راه آهن ردیابی دو خواهد خود را حدود 98 هکتار و یا حدود نیمی از کل زمین.

“هر دولت مرکزی هنجارهای ما باید به گیاه دو منطقه استفاده می شود برای غیر جنگل اهداف است. گوا بودن دولت با 68% درخت پوشش (پوشش جنگل در حدود 36 درصد) ما می تواند پیدا کند زمین مانند در درون دولت است. از این رو ما با نزدیک شدن هر دو ماهاراشترا و کارناتاکا و کارناتاکا پاسخ مثبت” گوا کنسرواتور از جنگل ها Santosh Kumar گفت.

تصمیم به ساخت جنگل در کشور همسایه برای جبران جنگل از دست رفته در گوا سوخت خشم در درون دولت و سازمان های غیر دولتی محافل با سوالات مطرح شده در نگهداری از جنگل ها در کارناتاکا که در آن آنها به طور منظم برهنه برای کشاورزی.

“اگر آسیب در حال انجام است در گوا, چگونه می شود آن را افست در کارناتاکا? آن حس را ندارد. وجود دارد مقدار زیادی از تخریب زمین های جنگلی در گوا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد از جمله بایر و زمین های تخریب معدن که نیاز به ‘rewilded,'” گفت: Avertino میراندا, یک فعال محیط زیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>