آتش سوزی جنگل خشم در نزدیکی چرنوبیل نیروگاه هسته ای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آتش سوزی جنگل خروشان شنبه در منطقه آلوده در نزدیکی نیروگاه هسته ای چرنوبیل اما مقامات اصرار وجود ندارد تابش تهدید.

صدها نفر از آتش نشانان با حمایت هواپیماهای شده اند مبارزه چندین آتش سوزی جنگل در اطراف چرنوبیل از هفته گذشته. آنها موفق به مهار اولیه blazes اما آتش جدید در حال حاضر مواج نزدیک به توقف گیاه.

ولدیمیر Demchuk از دولت اوکراین شرایط اضطراری خدمات اصرار داشت که وضعیت تحت کنترل است.

“وجود دارد هیچ تهدیدی برای نیروگاه هسته ای چرنوبیل زباله سوخت ذخیره سازی و یا دیگر امکانات مهم,” او گفت:.

شرایط اضطراری گفت: سطح تابش در پایتخت, کیف حدود 100 کیلومتر (60 مایل) در جنوب این کارخانه شد در هنجارها.

فعالان هشدار داد که این شعله گرفتن خطرناکی به زباله تجهیزات ذخیره سازی.

یاروسلاو Yemelyanenko عضو شورای عمومی تحت اداره دولتی مسئول بسته منطقه اطراف کارخانه گفت: یکی آتش مواج بود در عرض 2 کیلومتر (حدود 1.2 مایل) از یکی از زباله های رادیو اکتیو انبار.

“وضعیت بحرانی است,” او گفت: در Facebook.

هفته گذشته مقامات گفتند که دنبال کردن یک فرد مظنون به تحریک فروغ با تنظیم علف خشک در آتش در این منطقه است. 27-سال-پیر مرد گفت: او سوخته چمن “برای تفریح” و پس از آن موفق به خاموش کردن آتش که حرارت ناشی از آن را به گسترش به سرعت.

روز دوشنبه پلیس گفت که یکی دیگر از ساکنان محلی سوخته و ضایعات و به طور تصادفی مجموعه ای از علف خشک به آتش کشیده تحریک دیگری ویرانگر آتش سوزی جنگل. آنها گفتند: او نتوانست به گزارش آتش به مقامات.

2.600 کیلومتر مربعی (1,000-مایل مربع) چرنوبیل منطقه تاسیس شد پس از مارس 1986 فاجعه در کارخانه است که با ارسال یک ابر ذرات رادیواکتیو بیش از حد از اروپا است. این منطقه تا حد زیادی خلوت اگر چه حدود 200 نفر باقی مانده اند با وجود سفارشات به ترک.

Blazes در منطقه شده اند یک اتفاق به طور منظم. آنها اغلب در هنگام شروع به ساکنان مجموعه ای از علف خشک در آتش در اوایل بهار — یک عمل گسترده در اوکراین و روسیه و برخی دیگر از سابق اتحاد جماهیر شوروی سازمان ملل که اغلب منجر به ویرانگر آتش سوزی جنگل ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>