خارجی زندانیان که خود را به اتمام جملات: “در بسیاری از موارد کشورهای اذعان نیست شهروندی خود’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sofi Ahsan | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: فوریه 29, 2020 2:04:29 pm

Foreign prisoners who have completed their sentences: ‘In most cases, countries don’t acknowledge their citizenship’ دادگاه کارگردانی کرده است ثبت قضایی به گردش منظور تمام منطقه و جلسات قضات به بعد برای انتشار در میان تمام قضایی افسران.

بیش از دو سال پس از پنجاب و هاریانا در انتخابات مشاهده شده است که مقامات نیاز به کار کردن یک مکانیزم برای زندانیان خارجی که خود را به اتمام جملات این مرکز به دادگاه اطلاع داد که موضوع مسکن برای زندانیان می تواند چندین انشعابات. آن را نیز به دادگاه گفت که در بسیاری از موارد کشورهای خود ایمان نمیآورند شهروندی خود ادعا می کنند.

اضافی وکیل کلی از هند Satya رفیق جین به دادگاه گفت که مقامات به عنوان و هنگامی که آنها دریافت اطلاعات و تایید در مورد ملیت افراد تسلیم در اردوگاه موقت در امریتسار اقدام به بازگرداندن آنها را. جین نیز ارائه شده است که در اکثر موارد این زندانیان اعلام کرده اند که آنها متعلق به یک محل خاص و کشور اما این کشور خودداری کرده است به اذعان خود شهروندی است.

در سال 2017, دادگاه عالی تا به حال مشاهده شده است که دولت می تواند به منظور توسعه یک مکانیزم که در آن زندانیان آزاد هستند و در طول روز و می توانید به عقب می آیند در شب. “شما فقط نمی تواند نگه داشتن آنها در زندان است. وجود دارد می تواند برخی از ساز و یا برخی از نوع از روش های علمی مانند GPS-روش GPS که در آن قرار داده می شود در زندانیان” نیمکت بود که پس از آن به ریاست دادگستری S S Saron (پس از بازنشسته) به حال مشاهده شده است.

نیمکت بود و همچنین پس از آن مشاهده شد که هند یک کشور دموکراتیک و باید به قانون مطابق با قانون اساسی که همچنین تضمین حق زندگی و آزادی های فردی به اتباع خارجی طبق ماده 21. دادگاه شنیدن suo motu ادراک در مورد حقوق زندانیان در انتظار پس از 2015. در یک مرجع دریافت شده از دیوان عالی کشور در سال 2015 مورد ثبت شده است به عنوان “دادگاه در حرکت خود در مقابل ایالت پنجاب و هاریانا و قلمرو اتحادیه Chandigarh” به ادامه در مورد مسائل دست زدن به حقوق undertrial زندانیان به ویژه زنان و کودکان و بیماران روانی و محکومین.

در مارس 2017 وجود دارد 44 خارجی ملی زندانیان در اردوگاه موقت در زندان مرکزی امریتسار. این زندانیان شامل 30 پاکستانی هشت بنگلادشی و هر یک از نیجریه و نپال و میانمار, ازبکستان, غنا و سیرالئون. تعداد کاهش می یابد با گذشت سال.

با توجه به این موضوع از بیمار روانی زندانیان در مورد پنجاب دولت به دادگاه اطلاع داد که دستورالعمل صادر شده در مارس 2015 و سیاست نیز بوده است قاب برای راه اندازی یک جامعه خانه برای آنها.

دادگاه همچنین مطلع شده است که مراقبت از سلامت روان عمل 2017 شده است به تصویب رسید و مقامات در نظر گرفتن گام های لازم برای اجرای این قانون است. تقسیم نیمکت از رئیس دادگستری راوی شنکر Jha و عدالت آرون Palli در حالی که خلاصی از این مورد مشاهده شده است که دولت باید مراحل را برای اطمینان از اجرای قانون و اقدامات برای کاهش نارضایتی از بیمار روانی افرادی که بدون حمایت از خانواده خود را.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>