وکلای خارجی نمی تواند داشته باشد و مصاحبه با زندانیان زندان به عنوان مشاور حقوقی می گوید: دهلی دادگاه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 25 سال 2020 3:46:21 pm

Christian Michel James was extradited from the UK on December 4. (Express file photo) مسیحی میشل جیمز بود مسترد از انگلستان در دسامبر 4. (اکسپرس فایل عکس)

وکلای خارجی مجاز به برگزاری مصاحبه با زندانیان Tihar زندان به عنوان مشاوران حقوقی دهلی دادگاه گفت: در حالی که رد درخواست توسط مسیحی میشل جیمز یک متهم در AgustaWestland هلی کوپتر کلاهبرداری به دنبال کسب اجازه برای دیدار با یک خارجی وکیل.

ویژه قاضی Arvind Kumar گفت: اگر یک خارجی وکیل در نظر دارد به ملاقات و یا بازدید از متهم به عنوان یک دوست می توان آن را مجاز طبق قوانین زندان.

قوانین آن را روشن است که وکلای خارجی هستند به حق قانونی و مصاحبه با اهل بیت/زندانی Tihar زندان به عنوان مشاور حقوقی.

دهلی زندان قوانین 2018 اجازه وکلا که ثبت شده تحت طرفداران عمل به قانونی و مصاحبه با زندانیان و دیدار با آنها را در دادگاه گفت.

“روشن است از لخت خواندن فوق الذکر قوانین است که پزشکان قانونی ثبت شده تحت طرفداران قانون 1961 مجاز به ملاقات متهم/ حقوقی مصاحبه عنوان فوق الذکر در زندان قوانین. تا کنون به عنوان وکلای خارجی نگران هستند که طرفداران قانون سال 1961 به رسمیت نمی شناسد و یا اجازه وکلای خارجی برای تمرین در هند در دادخواهی طرف” آن را گفت.

دادگاه ارجاع شده به دیوان عالی کشور حکم است که گفت که وکلای خارجی ندارد مناسب برای تمرین در هند یا در دعوی قضایی یا غیر قضایی طرف. آنها می توانند, اما به نظر می رسد قبل از دادگاه با اجازه.

دادگاه گفت: هیچ برنامه ثبت شده است توسط رزماری Patrizzi به دنبال کسب اجازه برای نشان دادن متهم مسیحی قبل از این دادگاه است.

“فوق الذکر قوانین آن را روشن است که وکلای خارجی هستند به حق قانونی و مصاحبه با اهل بیت/زندانی Tihar زندان به عنوان مشاور حقوقی. در نتیجه خانم رزماری Patrizzi نمی تواند اجازه قانونی مصاحبه با متهم مسیحی جیمز میشل به عنوان مشاور حقوقی” دادگاه گفت.

آن گفت: اگر یک خارجی وکیل در نظر دارد به ملاقات و یا بازدید از متهم به عنوان یک دوست می تواند اجازه داده می شود به عنوان قوانین.

“رجوع شود به منظور فوریه 12, 2019, Ms رزماری Patrizzi اجازه داده شد به دیدار متهم مسیحی جیمز میشل هنگامی که او در نظر گرفته شده برای دیدار با متهم مسیحی جیمز میشل به عنوان دوست. این است که بیشتر به ذکر است که هیچ جزئیات مورد انتظار خارج از هند در مورد آن متهم می خواهد به بحث با فوق الذکر خارجی وکیل در طول حقوقی مصاحبه ذکر شده در نرم افزار” دادگاه گفت.

آن اشاره کرد که متهم در حال حاضر به نمایندگی از سه هندی وکلا که حق ملاقات و حقوقی مصاحبه با متهم طبق قوانین زندان.

“از این رو هیچ جهت خاصی مورد نیاز در این زمینه” آن را گفت.

میشل ارائه شده بود که او ممکن است اجازه دیدار با وکلای خود در زندان در طول دورۀ قضایی بازداشت به طوری که او می خواهد در یک موقعیت برای توضیح در مورد او است که بسیار لازم برای دفاع او در دادگاه از این پرونده است.

او همچنین استدلال کرد که او رو تعقیب در نقاط مختلف جهان و نه همه موارد به کار گرفته شده توسط هند وکلا.

CBI استدلال کرده بود که این زندان قوانین محدود کردن محدوده قانونی و مصاحبه با اهل بیت برای پزشکان قانونی تحت طرفداران قانون سال 1961 و آن را به رسمیت نمی شناسد هر خارجی وکیل برای تمرین در هند از جمله شکایت های قانونی/ غیر دادخواهی کار می کنند.

به این ترتیب در حالی که طرفداران متقاضی مجاز به ملاقات او در زندان موضوع را به زندان قوانین چنین اجازه داده می شود به هر خارجی, وکیل, آژانس استدلال کرده بود.

با توجه به دوم خود را درخواست و به دنبال مجوز برای ایجاد ISD تماس دادگاه گفت: این موضوع در حال بررسی است و قبل از دادگاه عالی دهلی و وکیل برای متهم اتحاد خود اعلام کرد که او نه فشار دادن نماز خود را برای اجازه به ISD, تماس, بنابراین آن را حفر کردن در مورد این موضوع.

میشل است که در میان سه اتهام واسطه بودن جستوجو کرد در مورد اد و اداره مرکزی تحقیقات (CBI). دیگران در حال گیدو Haschke و کارلو Gerosa.

اد در آن اتهام ورق در برابر میشل در ماه ژوئن سال 2016 به حال ادعا کرد که او تا به حال دریافت 30 میلیون یورو (حدود 225 تومان کرور روپیه) از AgustaWestland.

بانک مرکزی مسئول ورق ادعا تخمین زده می شود از دست دادن 398.21 میلیون یورو (حدود Rs 2,666 کرور) به خزانه با توجه به قرارداد امضا شده در فوریه 8, 2010 برای عرضه VVIP صهردرس ارزش 556.262 میلیون یورو است.

معامله شد و اوراق در ماه ژانویه 2014.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>